Новости

ПЕРЕВОРОТ У ГЛУХОВІ: регіонали захоплюють владу бандитським шляхом за допомогою поліції, суду, політичних партій «БПП»,«РПЛ» та «УКРОП»

ПЕРЕВОРОТ У ГЛУХОВІ: регіонали захоплюють владу бандитським шляхом за допомогою поліції, суду, політичних партій«БПП», «РПЛ» та «УКРОП»

(уклінно прошу максимального поширення, оскільки на ситуацію може вплинути лише публічний резонанс!)

Сьогодні наша країна перебуває в небезпеці. Регіонали прагнуть взяти реванш. Іхні маріонетки, керовані нардепом Андрієм ДЕРКАЧЕМ, напередодні президентських та парламентських виборів, проводять у Глухові репетицію незаконного захоплення влади в Україні.

Так, колишні члени «партії регіонів» – депутати Глухівської міської ради від «Волі народу», «Укропу» та «БПП» організували зняття секретаря Глухівської міської ради та відкликання нібито «за народною ініціативою» 7-ми депутатів, які їм заважають. Основна мета проведення цієї процедури – завести на місце відкликаних депутатів «своїх», створити більшість у депутатському корпусі, завести «свого» секретаря та проголосувати за повну відставку моєї команди в Глухові.

КОРОТКО ПРО ОСТАННІ ПОДІЇ.

1.Сьогодні суддя Зарічного суду м.Суми – пан ШЕРШАК Микола Іванович (див. фото N1, ми добре запам’ятаємо це прізвище!) оголосив рішення по сфабрикованій регіоналами справі проти секретаря Глухівської міської ради – Олени Демішевої, УСУНУВ її від посади!

Причина: нібито незаконне звільнення (через різні політичні погляди) О. Демішевою начальниці Управління соціального забезпечення населення, колишньої регіоналки Лариси ГРОМАК (див.фото N2 та N7). Напередодні Демішева отримала по цій справі підозру

Тільки не смійтеся, але основні докази, які представила сторона обвинувачення – це свідчення депутатів-колишніх регіоналів Андрія КАРЛОВА й Сергія СОРОКИ на чолі з колишнім мером Юрієм БУРЛАКОЮ (поєднаних між собою кумівством), які десь там, начебто, «чули» погрози від Олени Демішевої на адресу Л. Громак. До речі, один з цих депутатів С. Сорока був влаштований на роботу в УСЗН Ларисою Громак поза конкурсом.

Але я, керуючись чинним законодавством, не збираюся виконувати незаконне рішення суду і, відповідно, підписувати незаконне розпорядження про відсторонення секретаря Глухівської міської ради від посади. Сподіваюся, апеляційний суд незабаром скасує це ганебне рішення…

2.Як ви вже знаєте, за народною ініціативою нам вдалося відкликати 5 депутатів-зрадників та прогульників від «Самопомочі» та «партії простих людей» С. Капліна. Але щоб ми знов не отримали більшість у Глухівській міській раді, регіонали-деркачівці «взяли під контроль» Радикальну партію Ляшка у Сумській області, змінили двох членів виборчої комісії по квоті РПЛ (отримавши в комісії більшість) й протиправно заблокували номінацію нових депутатів.

3.Крім того, регіонали почали процес безпідставного відкликання 7-ми депутатів з нашої демократичної коаліції з метою заміни їх на «підконтрольних» й отримання більшості. Відкликання можливе завдяки наданій згоді партії «Воля народу», «Радикальної партії Ляшка» та «Укропу»

Позиція керівництва ПП «Укроп» стосовно їх подальших дій у Глухові відображена на фото N8/9: вони сподіваються вже після 5 грудня отримати більшість депутатів і «викинути увесь отой мотлох із міської ради» (цитата заступника голови Сумської парторганізації «Укропу» Олега ШЕСТАКА, якого спіймали на хабарі 10 тис.дол)

Мені дуже соромно, що лідери «РПЛ» та «Укропу», декларуючи цінності Революції Гідності, насправді співпрацюють з регіоналами та допомагають їм незаконним шляхом захопити владу у Глухові та допомагають процвітанню сепаратизму у прикордонному місті. Попереджаю, наслідки будуть жахливими!

Для відкликання депутатів демократичної коаліції 26 жовтня 2018 року в районному будинку культури була спроба організувати так звані «народні збори». Незважаючи на те, що зігнали всіх працівників підконтрольних регіоналам підприємств, вдалося зареєструвати лише 117 осіб (щоб збори відбулися потрібно понад 300 осіб!) Глухівські активісти, які були присутні на зборах, зафіксували кількість 117 осіб у реєстраційних списках і святкували перемогу!

Тому всі були дуже вражені, коли у відомостях 117 осіб перетворилося на 442 особи!!! У ролі «підрахуїв» виступили депутатка Сумської облради, колишня регіоналка Марія КОНЯЄВА (фото N3) та колишній мер Глухова, регіонал Юрій БУРЛАКА (фото N6)

Нахабству регіоналів немає меж: їх не зупинило навіть те, що відбувалася відеофіксація зборів і можна легко порахувати кількість присутніх «зареєстрованих» людей, які брали участь у фальсифікації (після того як активісти спеціально вийшли з зали)
Відео можна переглянути тут (воно починається з Віча глухівських активістів, які йдуть на «народні збори» до районного будинка культури, щоб не допустити перевороту):
https://m.youtube.com/watch?v=PXHCxLz3FaU

4.Напевно, ви вже не здивуєтеся, що виборча комісія (під головуванням регіоналки Наталії ЗАЙЦЕВОЇ від партії «Опозиційний блок» (див. фото N5) швиденько зібралася у невстановленому місці (протиправно не запросив на засідання 7 незалежних членів комісії), прийняла сфальсифіковані протоколи фейкових зборів та рішення взяти їх до роботи, запустив процес відкликання! Зрозуміло, що була порушена процедура, внаслідок чого всі рішення є незаконними

В зазначеній афері, крім Зайцевої, взяли участь наступні члени виборчої комісії від відповідних політичних партій: секретар комісії – Тетяна ЯКИМЕНКО та Андрій ПУЦКО (РПЛ), Іван БОРИСЕНКО (Відродження), Алла ГАЙДУК (БПП), Дмитро ДАВИДЕНКО (БПП), Ігор КАРЛОВ (Укроп), Володимир КРЮЧКОВ та Олександр НЕБОЖ (Опозиційний блок), Валентина МОСКАЛЕНКО (Нова держава), Олександр ШАКАЛО (Нова політика)

Докладу всіх зусиль, щоб всі перелічені фальсифікатори та аферисти були притягнуті до кримінальної відповідальності!

Вже зараз за фактами підроблення та використання документів протоколу зборів виборців та списку учасників цих зборів слідчим відділом Глухівської поліції відкрито кримінальне провадження за ст.365 (самоправство), 366 (службове підроблення) КК України.

Крім того, Сумським окружним адміністративним судом за зверненням А. Буйкова прийнято рішення про зупинення дії постанови Глухівської міської виборчої комісії Сумської області №9 від 06.11.2018 “Про направлення звернення до вищого керівництва органу політичної партії “Українське об`єднання патріотів – “УКРОП” щодо відкликання депутатів Глухівської міської ради сьомого скликання в частині яка стосується Буйкова Олександра Сергійовича. З цього можно зробити висновки, що всі інші рішення-постанови Глухівської міської виборчої комісії є незаконними

Я зі своєю командою продовжуємо боротьбу!

Сьогодні маленький прикордонний Глухів – це поле битви за всю Україну. Адже регіонали прагнуть реваншу по всій країні. Тому, якщо вони отримають перемогу в цьому поєдинку, то їх вже ніщо не зупинить. Можливо захоплення влади в незаконний спосіб з метою попирання засад демократії в Україні, повного знищення нашої державності, здачі національних інтересів ворогу може кардинально змінити хід історії боротьби українців за свою незалежність!

Прошу Вашої підтримки у поширенні!

Мишель Терещенко Michel Terestchenko 

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.