Новости

«Перевертні» в погонах.

Черговий суд в справі проти «перевертнів в погонах» відбувся 3 травня. Цього разу начальник карного розшуку Ігор Весна, який знаходиться на лаві підсудних за тортури, повідомив через свого недоадвоката, що він лежить в стаціонарі на лікуванні і всі довідки принесе на наступне судове засідання.

Іван Нечипорук в процесі судового засідання попросив адвоката вказати, в якій саме лікарні знаходиться його підзахисний, щоб разом із журналістами та медкомісією перевірити його заяву. Адвокат у відповідь просто промовчав. Наступне судове засідання перенесли на 10 липня.

Весь цей час «перевертні» намагались «домовитись» з Нечипоруком, на що останній відповів що з бандитами йому немає про що домовлятись. Після цього на адресу Нечипорука І. пішли реальні загрози життю. Хоча ці загрози не припиняються ще з 2012 року під час перебування в СІЗО.

В суді Нечипорук Іван заявив, що робітники поліції це тільки початок кримінального ланцюжка, в якій складаються Прокурори міста, Прокурори області та багато суддів, які вже заочно визнані винними.

Громадсько-політичний Рух “Справедливість”

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.