Новости

Пашинський наймав снайперів для розстрілу Майдану – ЗМІ

Італійські журналісти знайшли учасників “легіонів смерті”, яких забезпечував зброєю нардеп Сергій Пашинський.

Організацією провокацій і розстрілів на Майдані займалися сьогоднішні українські парламентарії на чолі з народним депутатом від “Народного фронту” Сергієм Пашинським і спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм.

Така сенсаційна заява звучить у документальному фільмі-розслідуванні італійських журналістів “Україна. Прихована правда”.

Герої фільму стверджують, що в розпал протистояння на Майдані у лютому 2014 року вони входили до складу спеціально набраних груп озброєних найманців з числа іноземців, що приїхали до Києва. Їхнім завданням була організація провокацій щодо учасників протесту та правоохоронців. Зокрема, йдеться про обстріл мітингувальників і сил “Беркута” 20 лютого.

Своїми кураторами учасники “легіонів смерті” називають представників “Народного фронту”. У тому числі нинішнього спікера Верховної Ради Андрія Парубія, одного з лідерів “Народного фронту” Сергія Пашинського і нардепа-мажоритарника Володимира Парасюка.

Найманці підкреслюють особливу роль в організації розстрілів нардепа Пашинського, який забезпечував їх зброєю. Стверджується, що саме він відвів снайперів у консерваторію, де їм видали зброю і скомандували стріляти без розбору, щоб сіяти паніку.

“З нами завжди говорив тільки Пашинський. Ніхто крім нього жодних наказів не віддавав. Одного разу він попросив мене, щоб я вказав йому зручну позицію для стрільби. Нібито для захисту від поліції”, – говорить один із героїв сюжету.

Стверджується, що в момент загострення протистоянь на Майдані найманці повинні були стріляти у співробітників “Беркута”. Однак потім стрільцям надійшов наказ стріляти і в протестувальників.

За словами снайпера, багато його “колег” відмовилися виконувати цей наказ, проте знайшлися й ті, хто погодився. Результатом такого “співробітництва” найманців і представників тодішньої опозиції в особі Пашинського і Парубія стали смерті багатьох учасників мирного протесту.

Нагадаємо, раніше про те, що народний депутат Сергій Пашинський причетний до організації розстрілів на Майдані, заявляв активний учасник подій, член “Правого сектора” Микола Дульський.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.