Новости

«ОСТАННІЙ З МОГІКАН»

а підсумками співбесіди колегії ВККСУ з суддею Жовтневого районного суду м . Дніпропетровська Артемом Брагою оголошено перерву!
Співбесіда тривалістю в півтори години була для пана Браги справжнім катуванням, бо «наша честь» вимушена була постійно перевертатися в повітрі, змінюючи одну брехню ще більшою. Комісія не зрозуміла , чому суддя вказав у анкеті кількість скасованих апеляційною інстанцією справ у 4(!!!) рази меншу , ніж насправді , та, як ми гадаємо, члени комісіі мають намір детальніше розібрати справу Артема Браги.

Також ми почули ще одну дуже цікаву історію про те, як судовим рішенням «нашої честі» Артема Браги було поновлено на роботі керівника одного з державних підприємств, яке пов‘язане з вугільною промисловістю. Це надало можливість до скасування цього незаконнного рішення апеляційною інстанцією здійснити рейдерське захоплення підприємства.

Запис прямої трансляції співбесіди ви можете переглянути за цим посиланням:

Дякуємо усім активістам та представникам ЗМІ, які прийшли підтримати нас, а також закликаємо тих, хто постраждав від «правосуддя» Артема Браги звертатись до нас зі своїми заявами та скаргами.

ВГО “Перемога”

Дякую!

Тепер редактори знають.