Новости

Останній день Піщанки

Протягом останнього тижня всі уважно спостерігали за реєстрацією кандидатів в депутати Піщанської сільської ради та на сільського голову.
Практично очікуваною була кількість кандидатів в депутати по 8-12 кандидатів на місто, та на сільського голову теж очікувалось 8-14 кандидатів, що підтверджено результатами проведення незалежного опитування.

Але в останній день подання заяв від кандидатів, 04 квітня, як тільки сонечко заховалось за обрієм, почалося… За пару годин членам комісії надійшло додатково 33 заяви від кандидатів на сільського голову! При цьому , як відомо, за тиждень було подано всього 7 заяв від кандидатів на сільського голову.

В голову приходили різні думки, чи то провокація, чи то прикол, чи злий намір.
Жартуючи можна припустити, що вся нечість повилазила після заходу сонця щоб позмагатися за крісло Піщанського сільського голови.

Але, виявляється, що все набагато простіше. Все це – звичайна виборча технологія.
Не будемо аналізувати подробиці, як організатори такої провокації хочуть маніпулювати нашим з вами вибором. Достатньо подивитись в корінь. Кому це потрібно.

Достатньо подивитись на список «нічних друзів» – студенти, безробітні, працівники хлібзаводів.
Здогадайтесь, хто в Новомосковському районі полюбляє використовувати за гроші студентів, безробітних, працівників хлібзаводів? Для тих , хто одразу не зрозумів, прошу поінтересуватись кінцевим вигодонабувачем хлібзаводів №11 та №10 (працівники яких вирішили позмагатись на крісло мера села).

Чому порівняння «нічних друзів» з нечістю, бо частина кандидатів приїхало з с.Сурсько-Литовське, де розташоване найбільше кладовище Дніпропетрвської області.
А чого нам – селянам ще очікувати на ніч від посланців найбільшого міста мерців, не діда ж Мороза, звісно?

Пiщанка – наше село

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.