Новости

ОФІЦІЙНА БРЕХНЯ ЩОДО ЕКОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ НА РІЧЦІ САМАРА

Минулого тижня в річці Самара поблизу с. Орлівщини Новомосковського району, був зафіксований масовий замор риби та черепах.

Як стверджує представники обласної ради та адміністрації, профільні експерти, у деяких точках річки на відрізку близько 5 км були виконані експрес вимірювання. Їх провели екологи обласного центру екомоніторингу. За попередніми даними було зафіксоване підвищення солоності та мінералізації у воді.

 «Цифри показують, що причиною замору риби стала зміна хімічного складу води, адже рівень насичення киснем знаходиться у допустимих межах. Тож, одразу на місці були виконані забори води для лабораторних аналізів. 

Їх виконує екоінспекція. Результати очікуються наприкінці цього тижня», – розповів Олексій Ангурець, заступник голови обласної ради по виконавчому апарату, начальник управління з питань екології, енергоефективності та зеленої економіки Дніпропетровської обласної ради.

Нагадаємо, що на перші скарги влада вішаючи «локшину» на вуха, розповідаючи про те, що на дворі жара, яка й стала причиною мору риби.

Але на фото ми з вами бачимо, що в річці Сарама загибла не тільки риба, але й черепаха, а це пояснити не складно, скоріше за все у вечері чи вночі, якесь з підприємств скинуло у річку хімічні відходи, риба на берег вилізти не може, а черепахи, які на ніч ховаються до річки, на дні отруїлись і виплисти не змогли.

Тому не варто було брехати обласній владі про те, що риба та черепахи в річці Самара масово загинулі від жари.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.