Новости Политика

ОЧІКУВАНА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД АМЕРИКАНСЬКИХ ВОЛОНТЕРІВ

До Благодійного фонду «Волонтери Оболоні» надійшла довгоочікувана гуманітарна допомога від благодійного фонду «Карітас Польща», яку привезли американські волонтери Вілл та Борис.

 

Вілл та Борис з початку нападу росії на Україну вирішили не сидіти вдома склавши руки, а поїхати до Україні допомагати боротися с російським окупантом.

Ці справжні патріоти Америки та України, незважаючи на ризик для свого життя, допомагають пересічним українцям пережити жахіття війни та перемогти ворога.

Залишивши спокійне, мирне життя у себе в Америці, Вілл та Борис приїхали до Польщі, де за особистий кошт купили мікроавтобус й почали возити гуманітарну допомогу українцям від благодійного фонду «Карітас Польща».

 

У себе в країні Вілл є успішним юристом, а Борис фахівцем в IT галузі.

У них обох є чудові родини, й живуть Вілл та Борис у гарних, тихих і, що найголовніше, мирних містах, але вони все це проміняли на можливість допомогти українцям.

Америка та Україна пишається такими волонтерами, як Вілл та Борис!

Благодійний фонд «Волонтери Оболоні» щиро вдячний Віллу, Борису та благодійному фонду «Карітас Польща» за чергову очікувану допомогу Україні, українцям та нашому благодійному фонду.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

Дякую!

Тепер редактори знають.