Новости

Об’єктивні новини щодо статистики захворювання на коронавірус в Україні станом на 02.04.2020 р.

Станом на 02.04.2020 р. в Україні кількість випадків коронавіруса становить 804.

За добу було зафіксовано 135 нових випадків. Видужали 13 осіб. Число загиблих становить 20 осіб.

У Дніпрі та області поліцейські почали штрафувати жителів за недотримання запобіжних заходів і гуляння під час карантину. Cума штрафу за порушення правил карантину становить від 17 тисяч гривень.

У Дніпрі готуються до гіршого – викопали 600 могил для можливих жертв коронавіруса.

Також для зберігання тіл закупили 1000 щільних пластикових мішків. Співробітників моргів забезпечили усіма засобами індивідуального захисту, а розтин померлих від коронавіруса буде заборонено.

На похованні жертв коронавіруса в місті можна буде бути присутніми за умов не більше ніж по одній людині на території 10 квадратних метрів. На поточний момент в Дніпропетровській області підтверджено 10 випадків зараження коронавірусів. Джерело: мер Дніпра Борис Філатов.

Мер Києва Віталій Кличко заявив: “Станом на сьогоднішній день поліція Києва склала вже 466 протоколів на порушників карантину.  З них за порушення режиму обсервації за два дні склали понад 60 адміністративних протоколів. На 5 осіб вже наклали стягнення у розмірі 17 тисяч гривень. Інші протоколи зараз знаходяться на розгляді судів “.

Також він звернув увагу на те, що контроль за виконанням режимів обсервації, самоізоляції та інших обмежень за законом покладено на поліцію.

“Я впевнений: ті, хто плює на правила, повинні платити, і вони будуть платити”, – зазначив мер Віталій Кличко.

Дякую!

Тепер редактори знають.