Новости

Новомосковська міська лікарня, яка визначена як одна з 19 госпітальних баз регіону для лікування пацієнтів з коронавірусом отримала сучасний американський апарат ШВЛ.

Протягом всього режиму карантину, для захисту містян від розповсюдження коронавірусу, міським Головою Віктором Літвіщенком велися активні переговори з керівниками підприємств та приватними підприємцями щодо надання гуманітарної допомоги закладам охорони здоров’я міста.

За цей час отримана значна допомога від небайдужого соціально відповідального бізнесу.
Вагомий внесок зробила компанія «Інтерпайп». З першого дня вона підтримує медичний персонал та співпрацює з міською владою.

Сьогодні компанія «Інтерпайп» здійснила чергову поставку гуманітарної допомоги та подарувала найочікуваніший та найнеобхідніший подарунок для Новомосковської міської лікарні — апарат штучної вентиляції легень. Останній раз даний заклад охорони здоров’я отримував апарат ШВЛ в 2009 році. Особливість нової техніки у тому, що вона прилаштовується до кожного хворого, забезпечує комфортну та м’яку вентиляцію та найголовніше допмогає рятувати життя новомосковців.

Міська влада висловлює вдячність керівництву компанії за нове устаткування та допомогу місту у такий нелегкий для всіх час.

Дякую!

Тепер редактори знають.