Останні майже двадцять років в депутати йдуть безробітні. Та якщо з депутатами Верховної ради України відразу все зрозуміло, то з депутатами місцевих та обласних рад зрозумілим все стає тільки після обрання.
Що стосується депутатів Верховної ради, то вони після обрання складають присягу, офіційно працевлаштовуються на роботу до ВРУ і займаються законотворчою та іншою роботою, що передбачена чинним законодавством України.
А ось, що стосується депутатів обласних, міських та селищних рад, то тут не зовсім зрозуміло! І тут є одна цікава річ!
Наприклад у місті Новомосковськ більшість кандидатів у депутати міської ради безробітні та з жебрацькими деклараціями.
Але після обрання депутатів дивним чином приймають на роботу в комунальні підприємства міста, де ще вчора робочих місць не було, на роботу не приймали та коли приходили працевлаштовуватися пересічні містяни їм керівник комунального підприємства або закладу розповідали, що робочих місць немає та увесь штат укомплектований.
А ось для депутатів місця керівники за вказівкою міського голови знаходять!
Хочеться зазначити та звернути у вагу на те, що депутатам знаходять робочі місця не де які, щоб лопатою махати з ранку до вечора, а такі, де майже нічого робити не треба, на роботі можна зовсім не знаходитись і зарплатню отримувати таку, що вам, наші поважні читачі та мешканці Новомосковська, і не снилося.
Ми беремо приклад Новомосковська, але таке відбувається майже у всіх містах нашої держави.
І на жаль, президент та уряд на це не звертають увагу, хоча варто було б.
Так ось, повертаємось до Новомосковська та міських депутатів. Та інформація яку ми вам надаємо, легко перевіряється: берете біографію з початку кандидата в депутати Новомосковської міської ради від ВО «Батьківщина», «ОПЗЖ», «БЛОК ВІЛКУЛА “УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА» або «Нова політика» чи партія «Зелених України» та дивитесь де кандидат до обрання працював, а потім робите інформаційний запит щодо того де він зараз працює.
На жаль розмір зарплатні вам ніхто не дасть, але не сумнівайтесь, отримують вони набагато більше чим ви, працюють мало, або зовсім не з’являються на робочому місці, а зарплатня йде на банківську картку.
Переходимо до нагального прикладу: депутат Новомосковської міської ради 8-го скликання від політичної партії «Нова політика» Олійник Тетяна Олександрівна. До обрання депутатом міськради пані Олійник ніде не працювала.
Зараз вона працює на комунальному підприємстві «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» якимось інспектором, і повірте, зарплатня у неї зовсім не така, як у пересічних робітників цього підприємства.
Депутат Новомосковської міської ради Ялова Ірина Вікторівна від політичної партії «Нова політика».
До обрання працювала в ГО «Наш Новомосковськ», працює одним із заступників міського голови. І зараз вона відповідає за гуманітарну допомогу в Новомосковську.
Ще один приклад, але вже з другою політичною партією – депутат міськради Сопільняк Артем Ігорьович від політичної партії ВО «Батьківщина».
До обрання депутатом пан Сопільняк тренував дітей на заняттях з боксу та кікбоксингу, а після обрання депутатом від ВО «Батьківщина» став працювати, вірніше його за вказівкою міського голови Сергія Рєзніка працевлаштували до комунального підприємства «Новомосковський Комсервіс».
Як кажуть робітники, Артем на роботі не з’являється, його майже ніхто не бачить, а зарплатню він стабільно отримує на банківську карту.
Депутат міськради Матвієнко Владислав Анатолійович від ВО «Батьківщина» до обрання депутатом міськради, разом з дружиною, приватно навчав дітей сучасному танцю, а після обрання міський голова Рєзнік теж працевлаштував його до Управління спорту та туризму м. Новомосковська.
Не хвилюйтесь, в нього теж не мала зарплатня та на роботу він ходить тільки тоді, коли міському голові потрібно влаштувати чергову масовку під святкування для картинки.
Ми навели декілька прикладів, але не написали, що обранці від різних політичних партій Новомосковської міської ради, працевлаштували ще й своїх родичів, знайомих та однопартійців.
Ви запитаєте чому так і навіщо? Усе легко пояснити! Якщо раніше у минулих скликаннях депутатам перед голосуванням за «шкурні» або потрібні питання секретар міськради особисто в кабінеті видавав гроші, то зараз міський голова Сергій Рєзнік разом з секретарем міськради від забороненої партії «ОПЗЖ» Володимиром Арутюновим пішли далі й убезпечили себе.
Тепер, працевлаштовані депутати в якості отримання хабаря за «шкурне» голосування отримує премію за хорошу роботу на підприємстві й голосує так, як йому секретар або міський голова скаже, а не як вимагає закон та совість.
Що стосується депутатів які мали роботу до обрання та якщо депутату чи керівнику політичної партії не була потрібна робота, він працевлаштував туди свого родича, кума, однопартійця, а де в яких випадках й однопартійців-близьких родичів.
Ось так «схема» зараз працює і на жаль правоохоронні органи Новомосковська та держави в цілому дуже зайняті й вони не мають можливості перевіряти, виявляти та карати.
Ми з вами ще пам’ятаємо скандал навколо розкрадання гуманітарної допомоги заступником міського голови Іриною Яловою.
Після гучного скандалу перевірок не буле і будь-якої реакції на заяви волонтерів від правоохоронців Новомосковська теж не було.
Також як кажуть «зам’яли» ще один скандал, що пов’язаний з розкраданням бюджетних грошей на оборону міста.
Звинувачення були, депутати вказали де і яким чином міським головою Сергієм Рєзніком були вкрадені гроші з бюджету, які призначались на оборону міста. Але ми не бачили й мабуть, вже не побачимо реакції правоохоронців на ці звинувачення.
Мабуть, не наразі, бо в державі війна з російським агресором.
Комусь війна, а кому й мати рідна!
Дякую!
Тепер редактори знають.