Новости

Нове керівництво Дніпропетровської обласної ради обране.

Сьогодні відбулася друга сесія VIII скликання Дніпропетровської областной ради. Це було установче пленарне засідання, на якому депутати проголосували за обрання керівника Дніпропетровської облради, його заступників, президію та новий склад профільних комісій.

Більшістю голосів – 95 депутатів зі 120 – головою облради обрали Миколу Лукашука, який пройшов до обласної ради від партії «Слуга народу». Першим заступником визначили Геннадія Гуфмана – від «Опозиційної платформи – За життя». Його кандидатуру підтримали 90 депутатів. Заступником став Ігор Каширін – від партії «Пропозиція».

Наступна сесія Дніпропетровської обласної ради планується на 23 грудня цього року. Відповідне розпорядження вже підписав новий голова облради. Микола Лукашук зазначив:

«Остання сесія у 2020-му відбудеться за тиждень о 12:00. На засіданні ми плануємо проголосувати за бюджет області на наступний рік. Цей рішення ми підготуємо максимально відкрито, публічно та за усіма нормами законності. Також на розгляд депутатського корпусу буде винесена програма соціально-економічного розвитку та різне».

Дякую!

Тепер редактори знають.