Новости Политика

Нова перлина Дніпропетровщини. ФОТО-ВІДЕО

Днями Новомосковськ відсвяткував свій черговий день народження, на який запросили, зокрема, журналістів нашого видання.
 
Проїхавши містом, ми були приємно здивовані тим, що побачили. 
 
Попри повномасштабну війну в нашій країні з російським агресором, місто квітне, живе та розбудовується.
Нова перлина Дніпропетровщини.
Нова перлина Дніпропетровщини. Нова перлина Дніпропетровщини. Нова перлина Дніпропетровщини.
 
Слідкуючи за подіями в місті та аналізуючи інформацію, хочемо констатувати, що на міських пабліках багато відвертої брехні пишуть про наше місто.
Як нам розповіли мешканці та представники громадських організацій міста, такого роду пабліки створюють та ведуть в них бурхливу діяльність люди, якими зараз займаються правоохоронці з приводу розкрадання земельних ділянок у держави. Про них наше та інші видання писали неодноразово.
 
Ми звернули увагу на те, що місто масштабно розбудовується — будуються комерційні приміщення та багатоповерхівки, де квартири будують для людей, які бажають жити в Новомосковську і саме тому й будуть купляти квадратні метри та планувати свої сім’ї.
Нова перлина Дніпропетровщини.
Нова перлина Дніпропетровщини.
 
Ми розуміємо, що війна, заробітків таких, які були до війни вже немає, але мешканці міста живі, живуть та будують своє життя, враховуючи сьогоднішні реалії та це не може не радувати.
 
На святкуванні дня міста ми зустрічали багато людей, як мешканців міста, так і переселенців, яких війна змусила покинути свої домівки та переїхати до тихого та спокійного містечка Новомосковськ.
 
На диво, ці люди, які були вимушені переїхати до Новомосковська кажуть, що їм місто дуже подобається.

 
І вони висловлюють подяку містянам та владі міста, яка попри воєнний стан намагається усіляко допомагати переселенцям їжею, одягом та містом для проживання, а ще розбудовує місто та створює додаткові робочі місця.
 До речі, як розповіла нам харків’янка, той хто бажає працювати вже давно собі знайшов роботу в Новомосковську або в Дніпрі. 
 
Пані Світлана до Новомосковська переїхала з міста Харків, з часом найняла житло та знайшла собі роботу, зараз живе в місті й до свого рідного та улюбленого Харкова поки що повертатися не планує. Їй дуже сподобався Новомосковськ, хоча взагалі не подобається назва міста…
Але влада міста робить все, щоб згідно з Законом України перейменувати місто, дати йому нову назву.

 
І дійсно, в місті побудовано та будуються багато магазинів, торговельних павільйонів та іншої комерційної нерухомості. Як то кажуть – бери орендуй та створюй свій бізнес, знаходь себе на новій роботі, якщо вона тобі потрібна. 
 
Також ми познайомились з родиною з Маріуполя, люди розповіли жахіття, які їм довелось пережити та як вони за допомогою волонтерів змогли добратися до Новомосковська, який зустрів їх як рідних.
Зі слів Володимира, міська влада перші пів року допомогла харчами, одягом та знайшла і запропонувала їм тимчасову оселю, а потім вже пан Володимир знайшов роботу та інше житло для своєї родини.
З часом він знайшов нову роботу за спеціальністю в Дніпрі та кожного дня їздить до Дніпра, але міняти Новомосковськ на Дніпро не хоче, бо це місто для нього стало рідним, тим більше, що дружина Тетяна знайшла собі роботу саме в Новомосковську.
Вони прийняли рішення залишиться жити в Новомосковську й відтепер свої плани на майбутнє пов’язують вже з новим та рідним для них містом.
Володимир та Тетяна зі своєю донечкою планують трохи заробити грошей та відкрити в місті родинну кав’ярню.
 
І таких історій в місті безліч.
 
Війна вимусила багатьох залишити свої домівки та переїхати в інші міста України, а де кого й за кордон.
 
Але, як розповіли нам мешканці міста, багато хто повернувся додому до міста та починає нове життя, а де хто переїхав з тимчасово окупованих територій та теж почав будувати своє нове життя в Новомосковську.
 
Щоб там не писали в соцмережах, влада Новомосковська працює, люди задоволені  роботою влади, тому що місто живе, його обличчя змінилося!
Місто розбудовують, робочі міста для тих хто хоче працювати є, кого чомусь не влаштовує робота в місті, знаходять її у Дніпрі, а живуть у Новомосковську.
 
Новомосковськ їм подобається й тому вони продовжують жити тут, саме в цьому квітучому, привабливому та тихому українському містечку.
 
Нам стало цікаво чи на справді можна без проблем в Новомосковську орендувати магазин, торговельний павільйон або офісне приміщення.
 
І дійсно ціни різні та все залежить від територіального розташування квадратних метрів, які ви плануєте орендувати, але проблем з цим немає та як що є бажання відкрити свою справу в Новомосковську, то це можна зробити без зайвих проблем та зусиль.
Нова перлина Дніпропетровщини.
 
Це тільки перше враження після дводенного візиту до Новомосковська. 
 
І нам є багато про що розповісти читачам про те, як маленьке квітуче місто поступово перетворюється на перлину Дніпропетровщини, в тому числі й завдяки міській владі та мешканцям міста Новомосковськ.
 

Слідкуйте, ми розповімо вам майже все про нову перлину Дніпропетровщини, яка, сподіваємось незабаром отримає й нову назву.

Дякую!

Тепер редактори знають.