Новости

Невдала спроба кришування екологічного злочину ДМКД

Це як раз той випадок, коли один імпортований з РФ менеджер вже майже три роки навмисно забруднює все навкруги, тому як йому не хочеться встановлювати надсучасні промислові фільтри, а нацполіція та прокуратура роблять вигляд, що з екологічним станом у місті все гаразд. У псевдоправоохоронців Кам’янського вже є чітко відпрацьована схема: будь які заяви та повідомлення про екологічний злочин в Кам’янському банально перекваліфіковвують у звернення та розписують на дільничного без внесення відомостей до ЄРДР. За таку мовчазну лояльність відповідальні керівники відомств отримують кожного місяця “на бензин” та на “АТО” . А прості люди та їхні діти отримують астматичні та онкологічні захворювання.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ – ЧИМ БІЛЬШЕ ПОТЕРПІЛИХ, ТИМ БІЛЬШЕ ШАНСІВ ДИХАТИ ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ У МАЙБУТНЬОМУ !

P. S

Мене дивує чому про цю ситуацію мовчать практично всі кандидати по 30 мажоритарному округу? Для початку принципової боротьби достатньо в голос почати казати правду людям про стан довкілля та про перспективи унікального кримінального провадження.

Місяць тому по тихому, не задля PR виграв суд у обласної прокуратури з приводу їхньої протиправної бездіяльності, та змусив їх відкрити кримінальне провадження за ознаками ЕКОЦИДУ. Тепер псевдоправоохоронці замовчують цю ситуацію від населення та намагаються списати цю справу в зв’язку з відсутністю потерпілих. Якщо жителі Кам’янського дійсно хочуть дихати чистим повітрям, то вони мають бути долучені до кримінального провадження в якості потерпілих. Все місто має знати хто слідчий по цій справі та які експертизи вже призначили в рамках цього кримінального провадження.

Максим Голосной

Дякую!

Тепер редактори знають.