Новости

Нещодавно дізнався, що в селищі Новомиколаївка і в м. Верховцево з’явився цікавий бізнес – гральні автомати.

Тому разом зі своєю командою Команда Артема Кравченко та друзями з Національні Дружини вирішили перевірити достовірність такої діяльності.

По приїзду до Новомиколаївки в кафе «Тет-а-Тет», де за інформацією стоїть декілька гральних автоматів, ми виявили автомати, які на ту годину начебто були зламаними і не працювали. Але хочу запевнити, якщо вони запрацюють, то їхні власники будуть відповідати в рамках чинного законодавства!

Далі ми вирушили у місто Верховцево, де за нашими даними, в так званому «КОСМОЛОТі», який працює цілодобово, також стоять гральні автомати.

Під час візиту ми попрохали працівників показати нам, підтверджуючі їх право на підприємницьку діяльність, документи. Нам надали дві ксерокопії, з яких одна копія – «Ліцензія на проведення грального бізнесу» і є дійсною тільки до 2014 року; інший документ – Договір між ПП із Києва та власником приміщення, який підписаний лише однією стороною!))

Жодної копії документу на власність даного приміщення ні охоронець, ні працівник залу не надали!

До того ж умови утримання приміщення не відповідають нормам пожежної безпеки.

Я викликав поліцію. Подав заяву. Слідчий допитала свідків, працівників закладу. На даний час відкрито ЕРДР. Найблищим часом має бути клопотання слідчого до суду щодо вилучення вказаних ігрових автоматів.

Запевняю, що ні у Верховцево, ні в Новомиколавці даного незаконного бізнесу НЕ БУДЕ! Це позиція моя і моєї команди!

Хочу подякувати друзям з Національного Корпусу за допомогу та підтримку!

https://www.facebook.com/krav4enkoA/videos/2084421285181357/

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.