Новости

Непокаране зло повернулося. На меліоративненській насосній знову задихнулася жінка

Отруївшись фекальними газами, загинула жінка на насосній станції очисних споруд селища Меліоративного Піщанської ОТГ (Новомосковський район Дніпропетровської області).

«На підприємстві Герасимчука знову стався трагічний випадок! Як нам повідомили з Меліоративного, фекальними газами на очисних спорудах в Меліоративному, на тому самому місці, знову задихнулась 41-річна жінка. В неї залишився чоловік-учасник АТО та двоє дітей: 13-річна донька і 19-річний син, який наразі служить в армії», – пише Рishanka.dp.ua.

«Такий самий випадок трапився майже 2 роки тому, коли через відсутність персональних засобів захисту та вентиляції загинула Любов Смирнова – машиністка насосної станції очисних споруд Меліоративного. Тоді Герасимчук заявив, що вона «отримала на роботі інфаркт», – нагадують журналісти.

Як раніше повідомляли «Лица», 20 червня 2018р. на каналізаційній насосній станції № 2 в селищі Меліоративне, приблизно о 16:00 машиністку насосних установок без свідомості виявили на робочому місці. Жінку госпіталізували у відділення анестезіології та інтенсивної терапії з попереднім діагнозом «отруєння клоачними газами». На четвертий день госпіталізації потерпіла Любов Смирнова померла.

«За два роки поліція не просунулась ані на крок – фальсифікуються судово-медицинські висновки, змінюються слідчі, постійно порушуються права потерпілих – близьких родичів загиблої», – повідомив Алексей Прокопенко, правозахисник Орлівщини, який весь цей час займається цією справою.

Кримінальне провадження за № 12018040350001977 триває з 29 вересня 2018 року.

Місцеві винять у тому, що відбувається, фактичного власника підприємства «Комсіті», якому передані водопроводи Піщанської, Орлівщинської та Знаменівської сільських рад, а також мережа водовідведення селища Меліоративного, депутата Новомосковської районної ради, обраного від партії «Опозиційний блок», – Дмитра Герасимчука (на колажу анонсу).

За інформацією правозахисника Олексія Прокопенка, підприємець Герасимчук Д.Ю. неодноразово ставав співучасником злочинних схем колишнього голови Орлівщинської сільської ради Віктора Гаценко.

Підприємство «Комсіті» фактично володіє монополією на водопостачання та водовідведення в Піщанській громаді.

«Мешканці по захмарним тарифам платять за воду непитної якості, яка для зменшення собівартості розбавляється з нелегальних технічних свердловин», – пише Рishanka.dp.ua.

Дякую!

Тепер редактори знають.