Новости

НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ПІДПИСАНИЙ ЗЕЛЕНСЬКИМ ЗАКОН ПРО ДОСТУПНІ ПЛЯЖІ ДЛЯ ВСІХ , НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ В С. ЄЛИЗАВЕТІВКА ВСТАНОВИЛИ НОВІ ПАРКАНИ !!!

Отримавши від місцевих жителів інформацію про встановлення нових парканів на березі “БЛАКИТНОГО ОЗЕРА” на місце події представниками органу місцевого самоврядування негайно було викликано представників національної поліції Петриківського району . Представники нацполіції прибувши на місце події були лише статистами, ніяким чином не завадивши протиправній діяльності зібрали пояснення з усіх присутніх та поїхали по своїх справах 🙂

За наявною в сільраді інформацією до встановлення нових парканів причетні декілька колишніх та діючих керівників прокуратури Дніпропетровської області та Петриківського району, які попередньо узгодили свою протиправну діяльність з керівником місцевого держгеокадастру внесли завідомо неправдиві відомості та створили право власності на земельну ділянку за підробленими документами.

Я лише нагадаю, як всі раділи закону який мав би забезпечити вільний та безперешкодний доступ всім українцям.

P. S

Джерело: пресслужба офісу президента

Дослівно: “Закон забороняє обмеження права загального водокористування; забезпечує безперешкодний і безоплатний доступ до узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування і посилює відповідальність за будь-яке обмеження такого доступу”.

Деталі: Згідно з документом, обмеження доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів загального користування буде каратися штрафом від 3400 до 6800 грн (для громадян) та від 6800 до 11900 грн (для посадових осіб).

Повторні такі дії, вчинені протягом року, будуть каратися штрафом від 6800 грн до 11900 грн (для громадян) і від 11900 грн до 17000 грн (для посадових осіб).

Крім того встановлення огорож, які обмежують доступ громадянам до узбережжя на земельних ділянках прибережних захисних смуг, що перебувають у користуванні юридичних або фізичних осіб, є підставою для припинення права користування такими ділянками за рішенням суду.

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через три місяці з дня набрання ним чинності.

Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування” № 233-ІХ Верховна Рада підтримала 29 жовтня 2019 року.

Максим Голосной

Дякую!

Тепер редактори знають.