Новости

Народний депутат України від ВО “Батьківщина” Вадим Євгенійович Івченко провів зустріч з мешканцями села Орлівщина

Депутат Верховної ради України прояснив ситуацію навколо зняття з реєстрації фаворита виборчих перегонів кандидата на посаду Піщанського сільського голови Мазниці Миколи Павловича, а також, що ВО “Батьківщина” не буде втручатися в процес захисту знятого кандидата Мазниці, так як останнього було висунуто в кандидати від іншої політичної партії, що є опонентом “Батьківщина” . 


Депутат поспівчував виборцям, що Мазниця М.П. був об”єднуючим кандидатом для всіх громад, що входять до об”єднаної.
Але було запропоновано підтримати іншого кандидата – Дмитра Лисичкіна. Депутат пояснив, що кандидати від ВО “Батьківщина” будуть підзвітні не тільки громаді, а й партії, що їх висунула.
Натомість виборці так і не почули, як ВО “Батьківщина” зможе контролювати роботу та впливати на безпартійного кандидата на сільського голову Дмитра Лисичкіна, висунутого шляхом самовисування, студента, 1994 року народження, мешканця с.Сурсько-Литовське Дніпропетровського району, що не має ніякого відношення до ВО “Батьківщина” .
Якось невпевнено виглядали раніше оприлюднені заклики самого колишнього кандидата на голову Мазниці М.П., що нібито Дмитро Лисичкін буде виконувати повноваження лише по волі Мазниці. Якось це нагадує пригодницький тріллер з сірими кардиналами та підставними директорами. Чудити будуть одні, а відповідати прийдеться іншим.
Але вибір завжди залишається за Вами, виборці! Не помиліться, заради наших нащадків!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.