Новости Политика

НАБУ розслідуватиме дії екс-голови Дніпропетровської облради Олійника за заявою Андрія Денисенко

За моєю заявою про злочин НАБУ розслідуватиме дії екс-голови Дніпропетровської облради Олійника, через які стратегічне підприємство Аульська хлоропереливна станція було приватизоване структурами Коломойського.
Внаслідок цього олігарх, який володіє також основним вітчизняним виробником хлору – кам’янським Азотом, отримав фактично монопольне становище на ринку водоочистки.
Влітку 2018 року він вже ставив на межу колапсу понад половину всіх водоканалів України, без попередження зупинивши Азот і виробництво хлору, що стало предметом розслідування Антимонопольного комітету та кримінального провадження СБУ.
Тоді саме АХПС, яка володіє унікальними можливостями з переливу і транспортування хлору, врятувала країну від хлорного шантажу Коломойського, забезпечивши завезення імпортного румунського хлору.
Ставленик Коломойського Олійник, який після перемоги Зеленського отримав всю повноту влади на Дніпропетровщині, будучи першим заступником, а потім і головою облради, вчинив низку посадових злочинів, забезпечивши перехід Аульської хлоропереливної станції із обласної комунальної власності у власність однієї із фірм свого шефа.
І хто би що не торочив про «жахи» зовнішнього управління, саме НАБУ, яке активно співпрацює з американськими колегами, є єдиним правоохоронним органом у нашій державі, здатним розслідувати цю справу.
А паралельно з тим я, як депутат облради, готую і судовий процес повернення АХПС у співвласність териоріальних громад нашої області.

Дякую!

Тепер редактори знають.