Новости Политика

На Закарпатті погрозами змусили дніпрянина їхати до ТЦК. Дітей та жінку залишили на трасі!

На блокпосту Закарпаття, люди в військовій формі силою витягли чоловіка з автомобіля, який їхав з родиною та силою відвезли до ТЦК. Дружина з дитиною залишилася на трасі і не може зв’язатися з чоловіком.

За інформацією дружи, телефон у чоловіка, ймовірно, забрали. Українка чекала чоловіка до вечора біля ТЦК.

З часом, нардеп Георгій Мазураш у себе на сторінці ФЕЙСБУК розмістив повідомлення.

Закарпаття…
Зупинили на блок-пості, водія люди у військовій формі («військоматні» по ідеї) у жорсткій формі погрозами змусили поїхати в ТЦК.
На те, що в машині залишаються дружина з дитиною, не зважили.
Сказали оформлять повістку до його ТЦК (Дніпро) і відпустять. Обманули. Насправді після цього він «зник». Телефон забрали, напевно (за крадіжки людей і незаконне відбирання речей та утримання нікого ж не покарали, а отже система каже «можна» займатися беззаконням:(, що би там не говорив публічно наш Президент…).
Тепер він прогнозовано в Хустському ТЦК, або вже повезли на Рівненщину.
Дружина з дитиною залишились в машині. Чекали, що повернеться, так же сказали «військоматні»…
Практику водіння жінка не дуже має. Прочекали розгублені з дитиною з обіду до вечора там, біля ТЦК. Вночі вже пішли шукати де переночувати.
В поліції порадили не писати заяву, мовляв, марно витратять час…
Про цю ситуацію повідомив Доброволець, то його знайомі.
Увага, запитання.
– Чи буде таким чином мобілізований реально захищати Вітчизну?
– Які емоції щодо військових, влади, рідної країни відчуває ця громадянка України, її викрадений людьми у вііськовій формі чоловік, дитина, на очах якої викрадали тата?..
– Яким чином таке беззаконня мало би допомагати Україні успішніше протистояти рашистській агресії?
– Чи не свідомо займаються таким шкідництвом, аби швидше довести Україну до стану неспроможності протистояти агресорам?..:((
Рустем Умєров, Валерій Залужний, будь ласка, зверніть увагу, нарешті, на те, що ТЦКашники перетворилися фактично на бандитів у військовій формі, які займаються шкідництвом на радість і користь ворогам, по суті:((
Ігор Клименко, попросіть підлеглих перевірити Хустський ТЦК та СП на предмет незаконноно утримання там викрадених громадян.
Прошу вважати це депутатським зверненням, і прошу відповісти у визначений законодавством термін через СЕВ ОВВ або на mazurashu-georgiy@ukr.net.
Якщо, звісно, не дай Боже, не дали команду закривати очі на беззаконня з боку ТЦК…

Закарпаття… Зупинили на блок-пості, водія люди у військовій формі («військоматні» по ідеї) у жорсткій формі погрозами змусили поїхати в ТЦК. На те, що в машині залишаються дружина з дитиною, не зважили. Сказали оформлять повістку до його ТЦК (Дніпро) і відпустять. Обманули. Насправді після цього він «зник». Телефон забрали, напевно (за крадіжки людей і незаконне відбирання речей та утримання нікого ж не покарали, а отже система каже «можна» займатися беззаконням:(, що би там не говорив публічно наш Президент…). Тепер він прогнозовано в Хустському ТЦК, або вже повезли на Рівненщину. Дружина з дитиною залишились в машині. Чекали, що повернеться, так же сказали «військоматні»… Практику водіння жінка не дуже має. Прочекали розгублені з дитиною з обіду до вечора там, біля ТЦК. Вночі вже пішли шукати де переночувати. В поліції порадили не писати заяву, мовляв, марно витратять час… Про цю ситуацію повідомив Доброволець, то його знайомі. Увага, запитання. - Чи буде таким чином мобілізований реально захищати Вітчизну? - Які емоції щодо військових, влади, рідної країни відчуває ця громадянка України, її викрадений людьми у вііськовій формі чоловік, дитина, на очах якої викрадали тата?.. - Яким чином таке беззаконня мало би допомагати Україні успішніше протистояти рашистській агресії? - Чи не свідомо займаються таким шкідництвом, аби швидше довести Україну до стану неспроможності протистояти агресорам?..:(( Рустем Умєров, Валерій Залужний, будь ласка, зверніть увагу, нарешті, на те, що ТЦКашники перетворилися фактично на бандитів у військовій формі, які займаються шкідництвом на радість і користь ворогам, по суті:(( Ігор Клименко, попросіть підлеглих перевірити Хустський ТЦК та СП на предмет незаконноно утримання там викрадених громадян. Прошу вважати це депутатським зверненням, і прошу відповісти у визначений законодавством термін через СЕВ ОВВ або на mazurashu-georgiy@ukr.net. Якщо, звісно, не дай Боже, не дали команду закривати очі на беззаконня з боку ТЦК… З надіями на краще, Слуга Народу - Георгій Мазурашу - Округ 203 Georgiy Mazurashu

 

Без коментарів. Висновки робіть самі!

Сьогодні після обіду, з’явилось відео на якому ця жіночка, яка звинуватила ТЦК на Закарпатті у викраденні її чоловіка вже вибачається, і каже «все було не зовсім так». Деякі журналісти та суспільство, звернули увагу на те, що жіночка записує відео примусово. Так це чи ні, важка сказати, а вам рішати, вірити чи ні!

Дякую!

Тепер редактори знають.