Новости Политика

“На сьогодні, я особисто не бачу потреби мобілізувати півмільйона людей “, -Зеленський

Після масового обурення пересічних українців та стрімкого падіння рейтингу Президента України Володимира зеленського, він змінив свою риторику стосовно жорстокої мобілізації   та почав розповідати, “що він, не він, і слова не його”. Таке у політиків дуже часто трапляється, але як кажуть. А осад залишився.

“На сьогодні, я особисто не бачу потреби мобілізувати півмільйона людей “, – розповів президент Зеленський телеканалу  Channel 4 News.

А ще, Президент Зеленський зазначив, що новий на наш погляд і на думку юристів законопроєкт про мобілізацію який розглядає ВРУ, є важливим, розумним та справедливим. Але, Зеленський не розповів журналісту, чому так сталося, що заможні багатії, без проблем перетнули кордони та виїхали з України, а бідні, пересічні громадяни нашої держави, залишились та тепер повинні захищати Україну.

Також з’ясувалось, що не таку кількість мобілізованих немає в бюджеті грошей, але пана Залужного та Кабмін це не турбує, для них головне, що вони мобілізують півмільйона людей, а в що одягати, обувати, годувати вже не важливо!

Дякую!

Тепер редактори знають.