Новости

На щойно відкритій полощі у Новомосковську Нестеренко та його оточення планують ще вркасти на новому тендері

За два дні до урочистого відкриття оновленої площі Героїв у Новомосковську департамент житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА оголосив новий тендер на проведення цієї  реконструкції,  тобто повторно.

 

Це стало відомо з системи електронних закупівель Прозорро в Україні.

Очікувана вартість робіт просто вражає. На щойно відкриту площу Героїв, реконструкція якої вже коштувала 80 мільйонів бюджетних коштів, половину яких народний депутат Украини від «Блока Петра Порошенко» Вадим Нестеренко та його оточення вкрали, тепер вони повторно планують витратити ще половину цієї суми. А саме — 43 млн 133 тис. 787 гривень.

В переліку видів робіт з доданої до оголошення тендерної документації, є досить несподівані ТА ДИВНІ  пункти, яки не вкладаються в здоровий глузд.

Серед них, зокрема:

        Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками площею до 2 квадратних метрів з металопластику в кам’яних стiнах житлових і громадських будівель.

  • Установлення пластикових пiдвiконних дошок
  • Установлення металевих дверних коробок iз навiшуванням дверних полотен
  • Очищення вручну внутрішніх поверхонь стель від вапняної фарби.
  • Очищення вручну внутрішніх поверхонь стін від олiйної, перхлорвiнiлової фарби.

Також у переліку робіт щодо облаштування фонтану, який вже збудували і запустили, влаштування тротуарів, тощо.

Завершити 1 і 2 чергу реконструкцію планують до кінця 2019 року.

Про плани знову реконструструювати площу Героїв та додаткого заробити на щойно відремонтованій площі, громадськістьта активисти  міста дізналися з оголошення в системі Прозорро.

На урочистому відкритті площі 27 жовтня, яку відкривала банда-крадіїв Петра Порошенко, про продовження робіт також не згадувалося.

Мешканці міста, активисти  просять правоохоронні органи України, в обхід міських, здіснити ретельну перевірку та покараті крадіїв бюджетних коштів.

Площя Героїв три дні після урочистого відкриття 

ТАКИХ КРАДІЇВ У ВЛАДІ,НОВОМОСКОВСЬК ЩЕ НЕ БАЧИВ ! СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Дякую!

Тепер редактори знають.