Новости

НА НОВОМОСКОВЩИНИ ВИЯВИЛИ ТУШІ СВИНЕЙ ЗАРАЖЕНІ АФРИКАНСЬКОЮ ЧУМОЮ

У вечорі, 1 серпня, старший мисливець с. Знаменівка Новомосковського району, звернувся до поліцейських офіцерів громади та повідомив про те, що між селами Орлівщина та Знаменівка, понад самою дорогою знаходиться велика кількість прикопаних дорослих туш свиней. Під час оперативних заходів було виявлено близько 6 голів свиней.

 

На місце події було викликано СОГ, районну Держпродспоживч службу  і фахівців необхідних галузей, які вирішили питання утилізації мертвих тварин та взяли проби для лабораторних досліджень, щоб визначити походження хвороби, що призвела до чисельних смертей тварин.

 

Наступного дня, 2 серпня, було отримано результати проб, які раніше узяли з мертвих тварин. Виявилось, що всі тварини заражені вірусом африканської чуми. Після цього, в терміновому порядку, було організовано техніку, ретельно обстежено територію Знаменівського старостинського округу.  Всі виявлені туши зібрано та належним чином утилізовано.

 

У зв’язку, з вищезазначеним було прийнято рішення ЗАБОРОНИТИ полювання на дільниці № 7 між селами Знаменівка та Орлівщина (сезон полювання мав відкритись 03.08.19 р.).

Поліція Дніпропетровської області повідомляє, що 2 серпня Рішенням Надзвичайної протиепізоотичної комісії Новомосковської РДА було визнано епізоотичним вогнищем ділянку № 7 мисливських угідь, які розташовані на території Піщанської територіальної громади.

У зв’язку із забезпеченням безпеки громадян, поліція цілодобово на даній території здійснює недопуск до інфікованої зони та з неї сторонніх осіб або руху транспортних засобів.

Сезон полювання на вказаній ділянці суворо заборонений. Дані обмеження діють до особового розпорядження.

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.