Новости

НА НОВОМОСКОВЩИНІ ПОЛІЦЕЙСКІЙ ПУБЛІЧНО ПОБИВ ДІВЧИНУ

До редакції нашого видання надійшло відео від чоловіка, який працює в Новомосковській міжрайонній поліції під керівництвом Олега Малинога.

Людина, яка надіслала нам це відео стверджує, що чоловік, який жорстоко б’є дівчину є поліцейським Новомосковської міжрайонної поліції – ім’я цього покидька – Віталій.

На відео чітко зафіксовано, як чоловік у присутності багатьох людей жорстоко б’є дівчину, яка у відповідь на побиття каже йому, що він «лайно мінтовське».

Також за кадром невідомі називають хлопця, що б’є дівчину, Віталієм.

Нажаль, Новомосковська міжрайонна поліція ніяк не коментує цей випадок і вважає, що нічого особливо страшного не відбулось, тим більше сама постраждала не зверталась до правоохоронців із письмовою заявою.

Але як нам підказали люди, які працюють у поліції, на відео дійсно Віталій і він працює у поліції.

Ми в свою чергу направимо це відео на сторінку Фейсбук Президента України Володимира Зеленського.

Та окремо хочемо нагадати, що поліція працює за наші з вами гроші – гроші платників податків, і що найголовніше, про що часто поліцейські забувають, а можливо намагаються не пам’ятати – вони давали присягу: «.. усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки”. Ст. 64 ЗУ «Про національну поліцію».

Метою роботи поліцейських не є отримання прибутку, вони не приватні підприємці – вони захисники громадян України.

Дякую!

Тепер редактори знають.