Новости Политика

НА НОВОМОСКОВЩИНІ ДВОХ ВОЇНІВ-ДЕСАНТНИКІВ УДОСТОЄНО ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ, ОДНОГО З НИХ, НА ЖАЛЬ, ПОСМЕРТНО

25 Окрема Повітрянодесантна Січеславська Бригада розташована у смт Гвардійське Новомосковського району та у березні 2014 року, однією з перших вирушила на захист кордонів України.

Відповідно Указу Президента України №127/2022, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України та вірність військовій присязі, удостоєно звання Герой України з удостоєнням ордену “Золота Зірка” двох військовослужбовців 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Зокрема командиру парашутно-десантної роти старшому лейтенанту Володимиру ЧОРНОМУ та командиру бойової машини – командиру парашутно-десантного відділення сержанту Андрію ХАНІНУ, нажаль посмертно.

Завдяки умілим діям старшого лейтенанта Володимира Чорного при захисті Волновахи Донецької області, було знищено близько півсотні осіб противника, танк Т-72 і взято в полон п’ятеро окупантів.

Сержант Андрій Ханін під час оборони міста Волноваха Донецької області знищив танк противника та близько десятка військовослужбовців ЗС РФ. Під час бою, він отримавши поранення, допомагав пораненим побратимам і до останнього виконував свій обов’язок. Від важких отриманих поранень, він нажаль пішов з життя…

Ми помстимося за кожного!

Віримо в Збройні Сили України!

Разом переможемо! Слава Україні!

Дякую!

Тепер редактори знають.