Новости

На Новомосковщині в селі Орлівщина староста Віктор Самарський розікрав гуманітарну допомогу.

На Новомосковщині розкрадають гуманітарку

Піщанська сільська рада офіційно повідомляє, що при перевірці правоохоронними органами було виявлено нестачу гуманітарної допомоги. В ході перевірки було встановлено, що  невистачає дуже багато гуманітарних комплектів у Орлівщинському старостинському окрузі (староста Віктор Самарський). За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження, триває слідство.

Наразі керівництво громади приймає від жителів с. Орлівщини заяви та скарги про факти порушень при наданні гуманітарної допомоги.

 


Також за останній час надійшло безліч заяв на ім‘я голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка про недостойну поведінку старости Віктора Самарського та його негативні моральні якості як посадової особи, зокрема, образи на адресу матері військовослужбовця Збройних сил України, незаконну вирубку дерев тощо.

в селі Орлівщина староста Віктор Самарський розікрав гуманітарну допомогу.

в селі Орлівщина староста Віктор Самарський розікрав гуманітарну допомогу.

 

Також вже підтверджено правопорушення з крадіжкою труб зі спускного колектора Санаторій «Курорт Орлівщина» – смт Меліоративне по вул. Крилова, що відбулося під прикриттям Віктора Самарського.

У правоохоронців існує в якості доказу злочину, аудіозапис розмов з людьми, котрі викопали та порізали трубу, де вони стверджують, що дали за це особисто Віктору Самарському хабар у розмірі 20 тис. грн.
Крім того, минулої п‘ятниці при перевірці Орлівщинського старостинського округу працівниками Новомосковського об‘єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки було виявлено, що військово-облікова робота на території старостинського округу не проводиться та не проводилось, службові обов‘язки старостою не виконуються й не виконуються.
Керівництво Піщанської сільської ради приносить вибачення мешканцям с. Орлівщини за невдале рішення призначити злодія Віктора Самарського старостою Орлівщинського старостинського округу. На щастя, це єдиний випадок недбальства серед посадових осіб громади.

Тепер с. Орлівщина знаходитиметься під прискіпливою увагою як керівництва та депутатів сільради, так і правоохоронних органів. Порядок у роботі Орлівщинського старостинського округу буде наведено якнайшвидше.
Також повідомляємо, що тимчасово виконуючим обов‘язки старости Орлівщинського старостинського округу призначено депутата Новомосковської районної ради, мешканця с. Орлівщини Євгена Резніченка.

Дякую!

Тепер редактори знають.