Новости

На фото люди, які сьогодні керували групою прикордонників і силовиків, що намагались мене затримати.

Ці фото зробив наш активіст після того, як автоматники вже покинули готель і сіли у машини.

Ця людина каже, що коли він хотів сфотографувати людей в масках зі зброєю, один з них пересмикнув затвор і майже дулом впер йому у живіт. Він зняв тільки ці обличчя, людей, які координували операцію, були біля готелю і до, і під час, і після приїзду спецназу, у них у руках були камери для оперативної зйомки.

Автоматники шукали мене у фойє і в барі на другому поверсі, але за півхвилини до того, як вони зайшли мене вивели в іншу частину готелю.

Я вдячний людям, які готові боротись за справедливість ціною власного життя! Я теж готовий покласти життя, щоб домогтися справедливості для кожного з нас! Разом – ми сила і ми переможемо цих бандитів!

Прошу всіх, хто їх впізнає повідомити прізвища цих мерзотників, щоб ми могли їх знайти і розібралися з ними по всій суворості закону після зміни влади.


На фото люди, которые сегодня руководили группой пограничников и силовиков, которые пытались меня задержать.

Эти фото сделал наш активист после того, как автоматчики уже покинули отель и сели в машины.

Этот человек говорит, что когда он хотел сфотографировать людей в масках с оружием, один из них передернул затвор и почти дулом упер ему в живот. Он снял только эти лица, людей, которые координировали операцию, были у отеля и до, и во время, и после приезда спецназа, у них в руках были камеры для оперативной съемки.

Автоматчики искали меня в фойе и в баре на втором этаже, но за полминуты до того, как они зашли меня вывели в другую часть отеля.

Я благодарен людям, которые готовы бороться за справедливость ценой собственной жизни! Я тоже готов положить жизнь, чтобы добиться справедливости для каждого из нас! Вместе – мы сила и мы победим этих бандитов!

Прошу всех, кто их опознает сообщить нам фамилии этих мерзавцев, чтобы мы могли их найти и разобрались с ними по всей строгости закона после смены власти.

Михаил Саакашвили

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.