Криминал

На Дніпропетровщині судитимуть банду МУСОРІВ

На Дніпропетровщині судитимуть банду поліцейських, які фальсифікували матеріали справ та катували підозрюваних, а потім вимагали гроші.

Завершено кримінальне розслідування відносно начальника Павлоградського відділу поліції Дмитра Івановича Сердюка та сімох поліціянтів, які входили в його злочинну організацію та безпосередньо приймали учать у катуванні підозрюваних.

Про це повідомляє пресслужба корумпованого Офісу Генпрокурора.

«Київською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно восьми поліцейських Павлоградського відділу поліції ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області, серед яких начальник відділу поліції та його заступник. Їм інкриміновано створення злочинної організації, перевищення службових повноважень, незаконне поводження зі зброєю, скоєння крадіжок та збут наркотичних речовин (ч.1 ст.255, ч.2 ст.365, ст.263, ст.185, ч. 3 ст.307 КК України)»,–йдеться у повідомленні Генпрокуратури.

Слідством під час рослідування встановлено, що протягом 2019-2020 років поліцейські з метою підвищення показників роботи та отримання хабарів змушували місцевих жителів вчиняти злочини – крадіжки, зберігання наркотичних засобів, зброї, здійснюючи на них психологічний тиск та насильство з фальсіфікацією кримінальних справ. За вчинення цих злочинів поліцейські надавали потерпілим гарантію безпеки та наркотичні речовини, а в подальшому притягували їх до кримінальної відповідальності. Очолував цю банду Дмитро Іванович Сердюк.

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.