Новости Политика

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ПОЛІЦІЯ ПРОДОВЖУЄ ВИЯВЛЯТИ ТА ЗАТРИМУВАТИ ОСІБ ІЗ РОСІЙСЬКОЮ ПРОПАГАНДОЮ

Про те, що на вулиці Кониського невідомий ходить та фотографує вулицю

Вчора спецлінії 102 надійшло повідомлення від небайдужих громадян gро те, що на вулиці Кониського невідомий ходить та фотографує вулицю . Патрульні оперативно прибули на місце події і виявили схожого за прикметами громадянина. Той у відповідь, побачивши поліцейських, помітно занервував та намагався збігти з місця затримання.

Під час поверхневої перевірки у 32-річного чоловіка, мешканця Дніпра, виявили два мобільних телефони, в яких були дописи про те, що він підтримує діяльність країни-агресора, надіслана на російські номери інформація про обстріли міста, фотографії інфраструктури Дніпра, розклад вантажних потягів. Чоловіка одразу доставили  до Служби безпеки України для подальшого з’ясування причетності громадянина до диверсійної-розвідувальної діяльності.

Ще одного прихильника так названого”руского міра” поліцейські затримали  на вулиці Горяній у Соборному районі. Інспектори поліції звернули увагу на підозрілу поведінку 55-річного чоловіка, який побачив службове авто почав нервувати. Під час поверхневої перевірки патрульні виявили у мобільному телефоні антиукраїнські гасла в месенджерах, законодавчі акти РФ. Під час спілкування з патрульними чоловік не заперечував факт підтримання “спєцопєрації” Росією в Україні. Його теж доставили до СБУ .

Дякую!

Тепер редактори знають.