Новости

На Дніпропетровщині поліція третю добу розшукує 10-річного Богдана Носкова

Нагадаємо, що хлопець пішов з дому 22 жовтня і до сьогодні його місцезнаходження не відомо.

Поліцією встановлено, що останній раз хлопця бачили цього дня о 15-00. Близько 16-00 він пішов на спортивну секцію з футболу до школи № 7 м. Новомосковська. Встановлено, що після занять Богдан вийшов з території школи. Згодом схожого за описом хлопця бачили біля заправки, коли він ішов у напрямку центра міста. Після цього дитина додому так і не повернулася.


25 жовтня після триденних пошуків безвісно зниклого сина, батько звернувся до всіх небайдужих громадян – мешканців міста Новомосковська та інших районів Дніпропетровської області, щоб звернули увагу на прикмети хлопця та повідомили будь-яку інформацію, яка б допомогла знайти сина.
На теперішній час поліцейські відпрацювали залізничну станцію та автостанцію м. Новомосковська для встановлення осіб, які могли бачити дитину, а також для встановлення ймовірного маршруту Богдана. Ведеться цілодобове відпрацювання мікрорайону «Решкут», де мешкає хлопець із родиною. Перевіряються будівельні майданчики та покинуті будівлі, що розташовані на території міста. Також проводяться інші розшукові заходи із залученням кінологів, військових та волонтерів.


Ще раз звертаємо увагу на прикмети дитини: на вигляд – 8-9 років, волосся світле коротке, очі блакитні, зріст близько 150 см.


Був одягнений у спортивний костюм темного кольору та сіру куртку.


У разі встановлення місцезнаходження малолітнього новомосковця прохання повідомити до поліції за наступними телефонами: (068) 491-16-16, (098) 242-58-03, (056) 93-7-31-66 або 102.

Дякую!

Тепер редактори знають.