Новости

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ КОРУПЦІЯ ТА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ДОМІНУЮТЬ НАД РЕФОРМАМИ ТА ЗАКОНОМ!

Скоро прийдуть травневі свята і люди знову побачать самовільно збудовані паркани та шлагбауми навколо “Блакитного Озера”, а ще хлопчиків які будуть вимагати платню за підхід до води. До чого це я ? Все просто – минув майже рік з того дня як я офіційно звернувся до голови Дніпропетровської РДА з вимогою навести лад на “Блакитному Озері”. Чому саме до губернатора? Тому як 99% випадків самозахоплення земельних ділянок та не цільового використання земель, разом із купами сміття від самовільно встановлених об*єктів торгівлі знаходяться на території Петриківського району за межами с. Єлизаветівка.

На моє звернення у 2017 році Мені дали відповідь, що порушене мною питання на контролі у губернатора, що підклчили юр.відділ, перенаправили в прокуратуру, нацполіцію і держгеокадастр. Але у підсумку цього річ за межами с. Єлизаветівка нас знову зустрінуть корупційні прояви у вигляді тих самих парканів і шлагбаумів.

Все реально інакше з подібними порушеннями в межах села. Я замість прокурорів подаю позови до суду і виграю їх. Як наслідок “ЗАЇМКА” більше року є вільною територією відпочинку, на підході території які знаходяться в аренді у “екомаркета”. Іце все при тому, що всі районні правоохоронці разом з керівництвом РДА та ОДА роблять вигляд, що все гаазд.

P. S

Я не припиняю боротьбу а лише нагадую всим причетним , що кожен має дотримуватись закону та діяти в межах своєї компітенції з максимальною ефективністю для простих людей. Скоро прийде час і МИ запитаємо скільки разів керівники Петриківського району або відповідальні особи з ОДА зверталися до правоохоронців з вимогою порушити кримінальну справу ? Скільки позовів подали до суду і який результат отримали за рік ?

Нажаль в ситуації з “Блакитним Озером” поки що перемагає КОРУПЦІЯ з мовчазної згоди псевдоправоохоронців та тих кого поставили відповідати за дотримання законності та правопорядку на відповідній території.

Максим Голосной

 

Дякую!

Тепер редактори знають.