Новости Политика

На Дніпропетровщині триває розслідування фактів масового розкрадання гуманітарної допомоги

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України прокинулася побачила, що в державі існує масове розкрадання гуманітарної допомоги з ЕС та зробила деякі висновки.

Пише голова комісії Сергій Козир, що Робота НЕЗАДОВІЛЬНА!

Станом на сьогодні:

Заступник голови Дніпропетровської ОВА стверджує, що адміністрація не є отримувачем гуманітарної допомоги, вся допомога йшла на громади. При цьому військовій адміністрації був потрібен склад для зберіганні допомоги, оренда якого обійшлась бюджету 42 млн грн? Крім того, за інформацією АТ «Укрзалізниця», на ОВА все ж таки заходило більше 1000 вагонів гуманітарних вантажів.
Не зрозумілим залишилось й рішення керівництва області, які своїм наказом вилучили більше 200 вагонів зерна у підприємств та передали його на користь «Дніпромлина». Тим більше – ми маємо офіційну відповідь від Генштабу, в якій говориться, що ніяких доручень щодо вилучення майна Дніпропетровській ОВА не надходило.
Окремо хочеться звернути увагу на роботу правоохоронних органів, які приховали від Комісії провадження проти «Дніпромлина» під час першого виїздного засідання.

Волонтера та активістам Дніпропетровщини, які зараз допомогають збираючи гуманітарну допомогу по всі планеті для переселенців та ЗСУ, від слів пана Сергій Козир повинно стати легше, але чиновники як крали та і продовжують розкрадати гуманітарку та гроші з бюджету.

Тож, за результатами повторного засідання депутати ВР звернулись до поліції, прокуратури та СБУ Дніпропетровської області щодо проведення необхідних слідчих дій та надання всієї інформації членам ТСК до березня.

Будемо сподіватися, що на Дніпропетровщині чиновників налякають та вони перестануть красти.

На Дніпропетровщині триває розслідування фактів масового розкрадання гуманітарної допомоги

Дякую!

Тепер редактори знають.