Новости Политика

На Дніпропетровщині поліцейські крадуть зброю та боєприпаси

На Дніпропетровщині поліцейські крадуть зброю та боєприпаси

Таку сенсаційну новину повідомив ексофіцер Національної поліції Сергій Лукашов, який зараз перебуває в лавах ЗСУ і бороніть нашу державу на фронті.

Ось що він написав у соціальних мережах:

«До мене від поліцейських Синельниківського РУП надійшла наступна інформація про нові злочини наркогенерала Щадила та його Щадилівців:

«09.06.2023 року о 00:55, через оператора «102» надійшло повідомлення про те, що Комунарський район м. Запоріжжя, на блокпосту було зупинено автомобіль Ланос, під керуванням Пакулько Руслана, який є діючим співробітником поліції Синельниківського РУП та займає посаду інспектора сектору збереження речових доказів. У якого вході догляду автомобіля було виявлено гранату РГД, після вилучення гранати, вказаний поліцейський був доставлений до медичного закладу м. Запоріжжя для проходження медичного огляду, в ході якого було встановлено, що поліцейський перебував під впливом наркотичних речовин амфітамінової групи.

09.06.2023 до Синельниківського РУП, керівником якого являється полковник поліції Рудик Сергій Васильович за сумісництвом двоюрідним братом начальника ГУНП Щадило, були направлені працівники ГУНП для вирішення питання щодо звільнення співробітника за власним бажанням. Але вході перевірки робочого місця та виконання службових обовʼязків, Пакулько за потуранням начальника Рудика було встановлено відсутність одного бойового пістолета ПМ, а також великої кількості боєприпасів до пістолетів та автоматичної зброї. Наразі співробітники ГУНП за вказівкою генерала Щадила намагаються зробити все можливе щоб врятувати від відповідальності начальника Синельниківського РУП полковника поліції Рудика Сергія Васильовича. Кримінальне провадження за фактом зникнення вогнепальної зброї та боєприпасів на даний час не відкрито.»

На фото той самий братан наркоЩадила, про якого пишуть мені хлопці з Синельниково».

На Дніпропетровщині поліцейські крадуть зброю та боєприпаси

«Після розголосу керівник Поліція Дніпропетровської області Щадило зрозумів, що приховати факт крадіжки табельної зброї та боєприпасів у Синельниківському РУП немає можливості, та був вимушений повідомити про цей факт ДБР.

«ГУНП В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ВТРАТА ЗБРОЇ

ЄО № 923 (14.06.2023 12:27:15)

​14.06.2023 о 12.27 до ЧЧ УОАЗОР ГУНП в Дніпропетровській області, надійшов рапорт від начальника ВО УЛМТЗ ГУНП в Дніпропетровській області, капітана поліції Володимира КІРНОСА, що було проведено перевірку стану дотримання умов зберігання, видачі та експлуатації озброєння, боєприпасів та спеціальних засобів в Синельниківському РУП ГУНП. Згідно з Інструкцією з організації забезпечення, зберігання та експлуатації озброєння в НПУ, затвердженої наказом МВС України від 11.10.2018 № 828 відповідальним за зберігання озброєння в Синельниківському РУП ГУНП призначено поліцейського з обліку та збереження речових доказів та озброєння старшого сержанта поліції Пакулько Руслана Івановича, 1982 р.н., а контроль за станом зберігання покладено на начальника Синельниківського РУП ГУНП полковника поліції Рудика Сергія Васильовича. Під час перевірки встановлено нестачу наступного озброєння та боєприпасів а саме: 9 мм «ПМ» з інд. ЗІП, 9 мм «ПМ» з інд. ЗІП (речовий доказ), 9 мм «ПМ» (учбовий) з інд. ЗІП, 9964 набоїв кал. 9 мм, 8568 набоїв кал. 7,62 мм, 2 набої кал. 26 мм до СПШ освітлювальні зеленого кольору, 2 набої кал. 26 мм до СПШ освітлювальні червоного кольору. За фактом нестачі озброєння та боєприпасів призначено проведення службового розслідування. За даним фактом повідомлено черговому ТУ ДБР у м. Полтава. НПУ поінформовано.»

Щадило та Щадилівці продають не тільки наркотики, а ще й табельну зброю та боєприпаси», – резюмує Лукашов.

Дякую!

Тепер редактори знають.