Новости Политика

На Дніпропетровщині колишній військком незаконно збагатився на 8,5 мільйонів грн 

Колишній військком Дніпропетровщини міг незаконно збагатитися на 8,5 мільйонів грн

НАЗК повідомляє, що на Дніпропетровщині колишній військком міг незаконно збагатитися на 8,5 мільйонів грн. Вони припускають, а журналісти та активісти впевнені в тому, що він збагатився завдяки своїй посаді. Ми всі розуміємо та позмітаємо, як військкоми до вторгнення  ворога рф на Донеччині у 2014 році ходили по підприємствах та просили папір, олівці та інші канцелярські приладдя для роботи, але після початку війни на Донеччинні, яку там  влаштував російський агресор, у військкомів почались справжні жнива!  І дивно, що цього не бачив та не знав президент України Володимир Зеленський.

В той нелегкий час для нашої держави, міськкоми брали гроші за те, щоб не призивати чоловіків призовного віку, також брали гроші, щоб не мобілізовувати чоловіків яки підпадали під цю категорію, були випадки коли керівники підприємства платили військкомам, що не мобілізовували з їх підприємства фахівців.

І про це та інше добре знав Петро Порошенко який на той час був президентом нашої держави. Він знав, та мовчав, він знав, бо був зайнятий другими справами які зраджували нашу державу.

Дивно те, що коли вщухли запеклі бої на Донеччині, дехто з чоловіків та ділків, щоб отримати посвідчення учасника бойових дій для пільг, для пенсії теж платили військкомам, щоб їх взяли на передову, але не там те стріляють та вбивають, а трохи далі.

Тобто, всі знали, знають і добре розуміють. Чому спохватилися пізно не зрозуміло, бо тільки сліпий не бачив як після агресії рф почали жити працівники військкоматів та самі військкоми.

У декларації за 2020 рік Пікало зазначив, що ні він, ні його близькі не мають жодних грошових активів.

Але повертаємось до чергового і не останнього військкома з Дніпропетровщині який почав збагачуватися до повномасштабного вторгнення рф в Україну, а послі вторгнення зовсім став доларовим мільярдером.

Однак батько впродовж останніх 4 років набув майно на 7 889 650 грн:
✔️дві квартири в Дніпрі вартістю 1 776 000 грн та 698 950 грн;
✔️автомобіль VOLKSWAGEN PASSAT вартістю 359 700 грн;
✔️автомобіль FORD RANGER вартістю 780 000 грн;
✔️автомобіль AUDI А6 вартістю 1 875 000 грн;
✔️автомобіль VOLKSWAGEN ID.6 вартістю 1 300 000 грн.
✔️Батько військкома також заснував фірму зі статутним капіталом у 1 100 000 грн. У липні 2023 року ця фірма набула у власність частку торговельного комплексу на Дніпропетровщині вартістю 1 150 000 грн.

✔️Крім того, минулого року дружина військкома отримала в подарунок від свого батька 65 тис. дол. США (еквівалент 2 600 000 грн). Пояснення, що подаровані кошти були накопичені впродовж трудової діяльності, викликали сумнів, оскільки сумарний законний дохід батька за все життя значно менший.

✔️Сам ексначальник Дніпропетровського ТЦК у 2021 році також набув у власність кілька об’єктів нерухомості на 168 300 грн: йдеться про дві земельні ділянки вартістю 32 тис. грн і 22 тис. грн, а також житловий будинок за майже 115 тис. грн.

Всі зібрані факти НАЗК передало до Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону для долучення їх до матеріалів кримінального провадження. Але чи буде затримання, чи буде кримінальне справа вирішить розмір хабаря для судді та правоохоронців.

Дякую!

Тепер редактори знають.