Новости Политика

На Дніпропетровщині ДБР блокувало схему масштабного розкрадання продуктів харчування для ЗСУ.

ДБР блокувало схему масштабного розкрадання продуктів харчування для військових на Дніпропетровщини

Під час війни в Україні, коли вся країна працює заради Перемоги над російським агресором, окремі ділки намагаються нечесно заробити на закупівлях одягу та харчових продуктів для Збройних Сил України. 

ДБР блокувало схему масштабного розкрадання продуктів харчування для військових на Дніпропетровщини

Працівники Державного бюро розслідувань спільно із  департаментом військової контррозвідки СБУ викрили та припинили організовану групу, яка привласнювала та перепродувала харчові продукти, що призначалися для бійців ЗСУ.

Одне із приватних підприємств Дніпропетровщини займалося постачанням продуктів у понад 45 військових частин по області. Тільки за пів року війни у 2022 році це підприємство отримало військових підрядів на понад 2 млрд гривень.

У документах підприємці вказували одну кількість продуктів, а до військових частин надсилали зовсім інші об’єми. Залишок продукції вони перепродавали через мережу посередників. Ви тільки вдумайтесь починаючи з 2022 року приватне підприємство недопостачало продуктів нашій армії й всі мовчали. Куди дивились силовики, правоохоронці та СБУ?

Нагадаємо, що 2022 році почалась повномасштабна війна, на Україну напав російський агресор, а під боком працювало та крало приватне підприємство і ніхто, нічого не бачив.

Така картина й в Новомосковську, міська влада крала, краде, а правоохоронці нічого не бачать.

Під час масштабної спецоперації ДБР провело майже 70 обшуків. В результаті вилучено більше 30 тисяч банок тушкованої продукції вагою понад 7 тонн, яка вже була готова для перепродажу, а також майже 4 млн гривень в різній валюті, ймовірно отриманих злочинним шляхом.

ДБР блокувало схему масштабного розкрадання продуктів харчування для військових на Дніпропетровщини

Наразі одному з представників приватного підприємства повідомлено про підозру у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України).

Вилучені продукти будуть передані за призначенням, військовим. Також, з метою відшкодування збитків вилучені десятки автомобілів на яких перевозили крадені продукти, а також чорнова документація, яка підтверджує протиправну діяльність. Автомобілі, мабуть, теж передадуть на потреби ЗСУ.

Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Дякую!

Тепер редактори знають.