Новости Политика

На Дніпропетровщині БЕБ викрили нафтопереробний завод, що виготовляв фальсифіковане пальне

НПЗ

БЕБ викрита та припинила роботу нафтопереробний завод, що виготовляв фальсифіковане пальне, але надовго чи ні, покаже час. Слідство встановило, що на потужностях НПЗ, що раніше мав ліцензії, працює підпільне виробництво пального без жодних дозвільних документів, при цьому вони виготовляли та продавали пальне низької якості.

нафтопереробний завод, що виготовляв фальсифіковане пальне

Також слідство встановило, що фальсифікат ділки реалізовували через мережу власних АЗС. Відомом, що фальсифікат могли виробляти до 150-200 тонн на добу.  Мережа нараховувала 10 АЗС.

нафтопереробний завод, що виготовляв фальсифіковане пальне

Обшуки на заводі тривали впродовж тижня, але буде результати цієї роботи працівників БЕБ побачимо далі. Коли почала повномасштабна війна в Україні з російським агресором, вказані ділки наростили потужність та  розширили свою мережу і продавали своє неякісне пальне ЗСУ. І той факт, що від їх пального виходила з ладу військова техніка та і правоохоронці звернули на ділків уваги тільки останнім часом, до цього, вони НПЗ не бачили в очі.
БЕБ повідомляє, що було вилучено бензин й дизпаливо вартістю близько 2 млн грн, обладнання та автомобіль, на якому транспортувалось пальне. А далі тиша. Ні якого затримання, ні якого вручення підозри. Мабуть, з часом “порішають” як це було завжди.

Дякую!

Тепер редактори знають.