Новости

На чорно-білому фото – один з виконавців вбивства Павла Шеремета.

Це ніч 20 липня 2016 року. Чоловік огрядний, у нього поголені щоки. На кольорових фНа кольорових – Андрій Антоненко, Ріфмайтер, якого слідство вважає тим самим вбивцею. Про це поблічно оголосили не ліше слідчі, але й міністр МВС, і Генпрокурор, і, навіть, освятив Президент. Але чи одна людина на фото?

Антоненко худий, а вбивця огрядний з поголеними щоками і скронями. На фото Антоненка від 21 липня 2016 року, тобто це наступний день після вибуху, щоки не поголені і скроні теж з бородою. Це фотка не з секретних архівів, а з ФБ самого Антоненка. Вона лежить там і на даний момент.

За версією слідства отой огрядний чувак не лише схуд за один день, але й відростів бороду на щоках і скронях і перетворився на Андрія Антоненка. Яких див у світі не буває, якщо слідству це дуже потрібно.

Ви скажете, що це все маскування. Що можна щось підкласти за щоки. От тільки щоб сховати бороду потрібно щось більш суттєве, ніж радикали-аматори, це потрібен крутий гример і щось, чим бороду прикрити.

Отже, слідчі запросили британського експерта Айвона Бірча, щоб аналізувати як рухаються вбивці, але не подивилося навіть у фейсбук підозрюваних? Нафіга – це ж зруйнує таку красиву версію про радикалів-націоналістів-вбивць. Але ми ж не ідіоти, у нас є власні очі і фактичний матеріал. Ми можемо багато про що дізнатися просто у соцмережах.

Цей аналіз я зроббив ще до аргументів адвокатів. Може в них ще щось буде. Але я писав вчора, сьогодні і повторю вже вчетверте – слідство проведено вкрай не якісно. І це видно навіть неозброєним оком.

Я не знайомий з Антоненком, з Яною Дугар і з Юлією Кузьменко. Але наступного ранку після вибуху, я повернувся з відпустки і ми кілька тижнів збирали відео з камер спостереження, опитували свідків і зазирнули в кожну шпарину навкого того місця. Врешті “Слідство.Інфо”, в якому я працював, випустило фільм “Вбити Павла” і довели, що слідство проводиться не якісно. Тепер я бачу, що ми навіть не уявляли ступіню не якісної роботи.

Александр Курбатов

Дякую!

Тепер редактори знають.