Новости

МСД (ГО»Майдан Січеслав-Дніпро»), проводить розслідування!

Суть справи: 22, 23 травня на 24 км Новомосковської об‘їзної , де знаходиться пост поліції та майданчик ГВК ( габаритно-ваговий контроль), між інспекторами управління Укртрансбезпеки в Дніпропетровській області та поліцією стався конфлікт, непорозуміння або щось інше? – про це трохи пізніше.

За словами інспекторів Трансбезпеки поліція заважала їм виконувати свої обов’язки при роботі на майданчику ГВК, за версією поліції все зовсім навпаки, представники Трансбеспеки не давали працювати патрульній поліції, вихоплювали документи (транспортні накладні) під час процедури перевірки вантажних авто.

Цікава роль у цьому конфлікті була з боку «випадково» проїжджаючих повз пост, екіпажу поліції Новомосковського відділу на Деу Ланос 2071, які за свідченнями інспекторів Трансбезпеки, після того, як своїм Деу перекрили під’їзд на пункт ГВК та один з них хапався по черзі то за балончик то за пістолет, обійшлося цього разу, видохнули і почали пропускати, а фактично дозволяти проїзд повз пост явно перевантаженим авто, які належать до певних двох АТП…

Що це? Непорозуміння , амбіції чи може банальний переділ сфер впливу???

Маячня якась? І я так думаю, але зрозуміло одне, дороги області знову будуть незахищені від «вбивць доріг», перегрузів 60-80 тонн, бо бачте є якісь недоторкані АТП(перевіряється), вантажівки, яких мають постійне зелене світло, з будь якою вагою…

PS: Хотілося б почути власні версії керівників управління Укртрансбезпеки в області Степаненко Олексія та Новомосковського відділу поліції Чепець Олександр.
На жаль, їхні телефони вже декілька днів не працюють або не відповідають, в управліннях пани не бувають, через секретарів також ніяких шансів.
Як на мене, відповідь на поверхні-версії «дурно пахнут».

Далі буде. Нічого особистого.

Дякую!

Тепер редактори знають.