Новости

Мої вітання, Алльошо! Пише тобі звичайний громадянини Новомосковська.

І хоче з тобою “побалакать” на тему, яка тобі, ніби, болить. У квітні 16-го року на тій ділянці набережної, яку ти зібраввся реконструювати, мої побратими, і я, зокрема, проводили суботник. Скільки ми звідтіля вигребли сміття, жах. Починаючи від пластикових стаканчиків, закінчуючи секціями старезних порваних диванів.

Ми не піарились, не викликали телебачення (що правда, камера у нас і своя була), нашою метою було, зробити нашу Країну чистішою. А ти розгорнув тільки заради своїх обіцянок-цяцянок шаленний ПіАр. ПіАр настільки потужний, що він мені заважеє дивитись на Ютубі той контент, який мені цікавий.

І ладно б, якби що путнє, але раптом посеред лекції по “Теорії чисел” вилізла твоя нахабна пика, я й поцікавився, кому ця пика належить. А налижитьь вона, як виявилось, “Фрейдин Алексей Валерьевич Политическая Партия «Оппозиционный блок»” саме та партія, яка, на мою думку, є ворожою до моєї Країни і має бути знищена.

Мої лінощі завадили мені змонтувати ролик про те, як ми проводили той суботник, і як виглядала набережна “до” і “після”, але весь “сирець” є. А ти хто такий? Ти міг би забруднити руки? Чи цікавить тільки “зірвать джек=-пот”, щоб сьорбнуть з бюджетного корита? Без поваги, громадянин міста Новомосковськ, Якименко Анатолій.

Анатолий Якименко

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.