Новости

«Многії літа» благодійнику»!

За підтирки Дніпропетровського аграрія та благодійника, Віталія Скакуненка, – відремонтовано дах недільної школи.
Дніпропетровський аграрій, засновник благодійного фону «Тепле Серце», Віталій Скакуненко – глибоко віруюча, добра серцем людина, він не обходить увагою потреби ані селян, ані містян. От і проблеми святинь українських – завжди на увазі у нашого земляка. Вже кілько років діє на території Храму Святителя Миколая Чудотворця(що на Монастирському острові в м. Дніпро), недільна школа для діточок.

Тут навчають малечу не тільки шанувати Бога, але й любити рідну землю, толерантно ставитися один до одного. Та невеличке приміщення будиночку школи протягом останніх двох років буквально заливало водою через проблеми з дахом. Тож часто, під час сильної зливи, вода сочилася на підлогу кімнати, де проходили заняття. Допоміг відремонтувати дах недільної школи храму святителя Миколая на Монастирському острові, – Віталій Скакуненко з командою фонду «Тепле Серце». Нині у школі вже відремонтовано дах. Заклад отримав нове життя й ніби осяяний сонечком родинного затишку. Тут зручно і дорослим, і діточкам.

У другий день червня в храмі на честь Святителя Миколая Чудотворця за допомогу у відновленні прилеглої території та Храму, засновника благодійного фону «Тепле Серце», Віталія Скакуненка, нагороджено грамотою за підписом Митрополита Дніпропетровського та Павлоградського, керуючого Дніпропетровською єпархією української православної церкви, Іринея.
Грамоту передав благодійнику настоятель храму, отець Віталій. Разом з прихожанами, що були у цей час на службі, він побажав доброму серцем земляку – «Многії літа». Долучаємося до цього й зичимо надалі творити добрі справи – заради слави Бога нашого, України та її народу, на щастя дітей та гідну долю онуків й правнуків!

Дякую!

Тепер редактори знають.