Новости Политика

Микола Лукашук: Проблему дефіциту пального на Дніпропетровщині вирішиться протягом тижня-двох

Проблему дефіциту пального на Дніпропетровщині вирішиться протягом тижня-двох

А поки що пальне можна придбати по талонам та за високою ціною.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«На сьогоднішній день, в умовах війни, ми всі з вами спостерігаємо велику кількість ударів по інфраструктурі, яка забезпечує мешканців Дніпропетровщини пальним. По базам, на яких зберігаються нафтопродукти, наприклад. Ми мали резерви за рахунок Кременчуцького нафтопереробного заводу, але після обстрілу цього заводу, ми втратили цей ресурс», – розповідає Лукашук.

На сьогоднішній день є проблеми с постачанням палива в Україну. Порти заблоковані, а велика кількість пального, потрапляла саме через них.

«Ми будуємо нову логістику постачання палива з країн Євросоюзу. Це головний та єдиний можливий шлях завезти пальне до нашої країни. Уряд робить все можливе, щоб врахувати потреби нафтотрейдерів, вартість на пальне та інтереси споживачів. Ми очікуємо, що через тиждень-два вдасться побудувати логістику, щоб пальне почало поступати у нашу область», – каже Лукашук.

Мешканцям Дніпропетровщини слід підготуватися до того, що вартість пального буде високою. Це пов’язано з тим, що воно буде поступати в Україну через Євросоюз.

«Ціна може бути на рівні з іншими європейськими країнами, бо саме так працює економіка. У трейдерів повинен бути інтерес, щоб заповнити дефіцит палива на ринку», – розповів Лукашук.

Він закликав мешканців області найближчі тиждень-два утриматися від поїздок, аби зекономити паливо. Також Микола Лукашук зазначив, що паливо у Дніпрі та області є, продається воно по-талонам.

«На заправках Дніпропетровщини паливо є, продається за талонами по 10-20 літрів. Але кардинально проблема вирішиться протягом двох тижнів, і ви зможете заправляти повні баки», – зазначив Лукашук.

Дякую!

Тепер редактори знають.