Новости

МИ ПОВЕРТАЄМО СОБІ СВОЄ ІМ’Я, – СВЯЩЕННИК ПРО ПЕРЕХІД ПРИХОДІВ УПЦ МП ДО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

Перехід до Православної церкви України це не “зрада”, а повернення у свою родину. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив священослужитель в селі Рубанівському Володимир Дерев’янко, передає Дніпроград.

Нещодавно парафія Свято-Покровського храму УПЦ МП в селі Рубанівському заявила про перехід під юрисдикцію Православної церкви України. У відповідь московські ієрархи заборонили священникам, які провели зібрання громади і разом вирішили приєднатися до ПЦУ, правити служби. Серед них і священослужитель Володимир Дерев’янко, який переконаний, що рішення про перехід правильне.

“Ухід, перехід у нас, українців, з нашим міцним традиційно-родинним укладом, завжди мав присмак зради. Невірно зараз подавати приєднання до ПЦУ, як перехід. Ми – українська церква, з своєю складною історією, з окупаціями, “віджимами” , “братськими воз’єднаннями”, переносами митрополії, знищенням нашого єпископату, священства, до нас засилались нові “пастирі” московської школи, свідомі українства священики просто були вбиті”, – пояснив Дерев’янко.

Він зазначив, що із ставленням ПЦУ наша церква нарешті відроджується.

“Нарешті,вперше за 300 років держава нам не ворог! Тепер це наша держава і країна! Я більше не боюсь ні поліцейського, ні воїна – тепер вони захисники наші! Нарешті настав час навести лад і порядок. Ми на своїй, Богом даній землі, у своїй правічній Церкві, зі своїми Боголюбивими земляками повертаємось у світову родину Церков і народів. Ми не переходимо, а повертаємо собі своє добре ім’я!”, – переконаний Володимир Дерев’янко.

Дякую!

Тепер редактори знають.