Новости Политика

Мешканця Дніпра судитимуть за продаж гуманітарної допомоги для ЗСУ на майже 2 млн.грн

До суду слідчими Дніпропетровської обласної прокуратури скеровано обвинувальний акт стосовно мешканця Дніпра  за фактом незаконного продажу гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку, вчиненого у значному розмірі під час воєнного стану в державі, незаконного переправлення осіб через кордон, підробку та використання підроблених документів.

За даними слідства, мешканець Дніпра отримав вантаж із гуманітарною допомогою – харчові продукти та засобами особистої гігієни, ввезеними до України з країни Європейського Союзу для потреб ЗСУ від керівника благодійного фонду для зберігання та подальшого переправлення на фронт. Але обвинувачений реалізовував гуманітарну допомогу за грошові на території Дніпропетровської області. Під час розслідування злочину правоохоронцями викрили та затримали злочинця задокументував продаж гуманітарної допомоги на суму майже 2 млн грн.

Крім того, слідством становлено, що зловмисник отримав печатку благодійної організації, за допомогою якої виготовив підроблені документи для виїзду двох водіїв через державний кордон України з метою отримання та перевезення гуманітарних вантажів для потреб ЗСУ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділення поліції №2 Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області за оперативного супроводу співробітників СБУ у Дніпропетровській області.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.