Новости Политика

Мерія Дніпра знову попала під велику хвилю критики.

Мерія Дніпра знову попала під велику хвилю критики.

Адже, на цей раз, міська влада під керування скандального мера Дніпра Бориса Філатова, замовила для особистого піару на 8 млн грн з місцевого бюджету, а також, під час війни, придбала за бюджетні більш ніж 2 млн грн позашляховик Toyota Land Cruiser.

Мерія Дніпра знову попала під велику хвилю критики.

Сьогодні в суспільстві гостро стоїть питання, що чиновники, які під час війни витрачають великі суми грошей на дорогі та непотрібні речі, очевидно мають нести політичну та кримінальну відповідальність. Але на жаль, це не так, тих хто багато краде в тюрмі не сидять та на фронті не воюють, вони купляють нерухомість закордоном та після розслідувань тікають від правосуддя.

Вор Днепра Борис Филатов

Активісти та правозахисники Дніпра вимагають від мерії припинити робити собі рекламу за гроші платників податків та пересуватися менш дороговартісними авто. Але мер Борис Філатов та його кримінальне оточення не чули та не чують голос суспільства, бо вони під дахом самого Президента Зеленського.

Активісти та правозахисники Дніпра вважають, якщо в бюджеті є зайві гроші, то направити їх на придбання необхідних речей для ЗСУ.

Дякую!

Тепер редактори знають.