Новости Политика

Мерія Дніпра позбавляє приватного майна дніпрян.

Мерія Дніпра позбавляє майна дніпрян.

Коли краще мутити свої темні справи? Звісно коли в державі війна і пересічним громадянам заборонено збиратися на мирні протести проти “беспределу”, яки вчиняють чиновники Дніпра.

Поки в державі повномасштабна війна с російським агресором, міський голова Борис Філатов та його близьке оточення анонсували знесення близько 100 гаражів у районі вул. Інженерній, в районі будинку 113 на пр. Б. Хмельницького.

Мерія Дніпра позбавляє майна дніпрян.

Зовсім недавно пан Філатов особисто на вулиці Інженерній перевіряв перебіг робіт. Супроводжував царя Бориса голова комісії з архітектури та земельних відносин. Знесення гаражів – лише початок захоплення землі яку свого часу виділили дніпрянам під гаражі, а с приходом царя Бориса, якому до речі приглянулись ці шматки землі, за допомогою свої більшості в міськради повернути під свій контроль, а потім за допомогою той же продажної міськради віддати людині зі свого оточення під бізнес.

Про тотальну корупцію у Дніпрі писали та пишуть багато журналістів, але днями стало зрозуміло, чому мешканця Дніпра скаржаться президенту Зеленському на корупцію в Дніпрі та систематичні порушення з боку міського голови Бориса Філатова, а він свою чергу не реагує. Як з’ясувалось, особистий режисер президента Зеленського Олексій Кірющенко став бізнесменом, та почав Дніпровському водоканалу перепродавати електроенергію. Мабуть, тому, президент Зеленський не реагує на скарги та дозволяє Борису Філатову робити в Дніпрі все, що йому заманеться.

А в цей час, у мешканців «кварталу» заберуть не лише гаражі, двори, майданчики та сквери. У стилі мерії: забудувати що можливо павільйонами та прилавками Філатова і його оточення та закласти все тротуарною плиткою за бюджетні гроші. Перетворити місця відпочинку городян на бетонну пустелю та вкрасти з бюджету чергові сотні мільйонів.

Дякую!

Тепер редактори знають.