Новости

МЕР ДНІПРА: КОЛИ ДО НАС ПРИЇЖДЖАВ ПОРОШЕНКО, У КОРТЕЖІ БУЛО ДВІ, ТРИ МАШИНИ, У НИНІШНІХ КЕРІВНИКІВ ДЕРЖАВИ – ПО П’ЯТДЕСЯТ

Кортежі, в яких їздять нинішні керівники України, “навіть не снилися” за часів п’ятого президента України, чинного лідера “Європейської Солідарності” Петру Порошенку.

Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов в інтерв’ю “РБК-Україна”.

“Я ж це точно знаю. Коли до нас в місто приїжджав Порошенко, у нього було дві-три машини, навіть ми за ним бовталися в автобусі по дорозі. А зараз в кортежі п’ятдесят машин з мигалками”, – заявив Філатов.

Він додав, що останні місяці рейтинг партії “Слуга народу” в Дніпрі катастрофічно впав, тому ніхто досі не знає ім’я кандидата в мери міста від партії влади.

“Ми міряли всіх, я перемагаю будь-якого кандидата від “Слуги народу” з розривом в три рази. Більш того, за останніми тенденціями, шанси вийти в другий тур з’явилися в тому числі у моїх давніх завзятих опонентів – Олександра Вілкула та Загіда Краснова. Тому якщо вони підтиснуть, то, може, я зайду до другого туру не зі “Слугою народу”, а з кимось із них. Це те, про що не можна було подумати навіть місяць тому “, – сказав мер Філатов.

Дякую!

Тепер редактори знають.