Новости Политика

«Мені безмежно соромно за Президента Зеленського» – військовий Дмитро Глущенко

Мені безмежно соромно за Президента Зеленського» - військовий Дмитро Глущенко

Днями на своєму ютюб-каналі військовий Дмитро Глущенко випустив черговий відеоблог у якому жорстко розкритикував Президента Зеленського та його оточення.
 
Військовий зазначив:
 
“Нещодавно президент Зеленський (ред.. Володимир Олександрович Зеленський) в інтерв’ю закордонному ЗМІ сказав, що в Україні при участі Росії готується революція, третій Майдан. А обурення суспільства шаленою корупцією і марнотратством – то є російські наративи, які розповсюджують російські агенти, і мені, друзі стало безмежно соромно за президента.
 По-перше, що на другому році війни у нас стільки сплячих агентів Кремля і куди дивляться спецслужби. А головне, що поруч з президентом не виявилось радників, або помічників, які б відвідували уроки історії в школі в восьмому, дев’ятому класі й знали б те, що знають школярі, що революційна ситуація в державі з будь-яким устроєм є результат діяльності правлячої еліти цієї держави.
Нагадую класику: верхи не можуть низи не хочуть і ніхто не підказав президенту, що він говорить дурню і виглядає так, начебто влада космічно некомпетентна або вони всіх вважають за ідіотів, включаючи й світову спільноту і для прихильників теорії змова хочу задати питання: а скільки було потрібно грошей і сплячих агентів Кремля на початку повномасштабного вторгнення, щоб організувати Майдан, коли громадяни піднялись і об’єднались проти окупантів, знову повірили президенту, який не втік і почав робити правильні рухи й говорити правильні слова. Не існує такої суми, за всі гроші світу неможливо було б зібрати Майдан, але ціна Майдану є і вона була сплачена вами (ред.. тобто президентом Зеленським) і вашим оточенням.
Пане президенте, це шалена корупція на всіх рівнях розкрадання на військових закупівлях, яйця по 17 грн, безглузде марнотратство мільярдів на благоустрій і купівлі за рахунок платників податків всякої херні, повна безкарність чиновників – мародерів, це брехня вашого телемарафону, яка занурила суспільство в теплу ванну замість правди й повної мобілізації держави за для перемоги, це відсутність розвитку власного ВПК  і забезпеченням нас (ред.. військових)  потрібними засобами вогневого враження.
Де патронний завод? Де виробництво порохів, ракет мін, снарядів, дронів? Чому досі нас забезпечують волонтери?
Це знищення бізнесу покидьком Гетьманцевим ( ред.. Гетьманцев Данило Олександрович, голова податкового комітету Верховної Ради України) це відсутність обіцяних реформ суддів прокуратури, поліції, митниці, відсутність справедливості.
Це ваша спроба побудувати в Україні маленьку росію разом з вашою моно більшістю все це і є ціна Майдану і росія тут ні до чого!
Ба більше тільки дякуючи російській агресії вас ще не знесли, бо ми тут маємо відповідальність перед нашими родинами суспільством і нашим майбутнім. І ми виконуємо свою роботу якісну, не за, а всупереч, тих умов що ви створюєте, і я маю право це казати, бо я не ваш раб! 
 Я ваш роботодавець! 
Я за вас голосував, пане президент, і я даю вам зворотний зв’язок, бо якщо управлінець немає адекватного зворотного зв’язку, від своєї діяльності він не здатен приймати вірні рішення.  А у вас ще є вікно можливості, воно невелике, місяця два-три, бо вас любить доля тож скористайтесь, вам просто необхідно почати виконувати те, що ви обіцяли суспільству. Перестаньте перейматися вашим рейтингом і відчепіться від головнокомандувача Валерія Залужного, бо це похоронить ваш рейтинг остаточно, просто в с помніть Лі Куан Ю(Lee Kwan-Yew), якого ви цитували, щоб подолати корупцію треба посадити своїх близьких друзів і ніхто, так не псує рейтинг, як ваше оточення. Кожна бабця в селі в курсі, що Єрмак (Єрмак Андрій Борисович, керівник Офісу Президента України), то агент Кремля! Навіть якщо це не так, навіщо вам цей якор?
 Шурма і Татаров (Шурма Ростислав Ігорович, заступник голови ОП, Татаров Олег Юрійович, заступник голови ОП,  це ідеальні кандидати на по життєве, яких корупційнихскандалів вам, ще з ними не вистачає
Шурма і Татаров
 Резніков (Резніков Олексій Юрійович, колишній Міністр оборони України), з мільярдними радіжками, чому не в тюрмі?
Резников
Справедливе покараннятількицих персонажів підніме ваш рейтинг до космічнихвисот, а нищівна боротьба з корупцією і реальна реформа держави,зробить ваш рейтинг недосяжним!
 А ми вас підтримаємо, бо всещо у вас євся ваша легітимність – це ми суспільство, ми вас привели до влади! Ми отримали ворожу навалу і ми допоможемозбудуватинову Україну, за яку ми зараз боремося!  
Друзі! Будь ласка, робіть репост нас повинні чути!  Бо це не моя особиста думка!”
 
Таке відео у себе на каналі ютюб розмістив військовий Дмитро Глущенко, який зараз знаходиться на передовій та находить вільний час, щоб вести свою боротьбу з центральною владою в нашій державі. 
Як зазначає Дмитро, цей не тільки його думка, це думка тих військових, які зараз поруч з ним захищають нашу державу від зовнішнього ворога, та яким набридло все те, що відбувається в нашій державі.

Слава Україні! Слава таким сміливим Героям, як Дмитро Глущенко!

Дякую!

Тепер редактори знають.