Новости

МАЛЕНЬКА СЕНСАЦІЯ!

ДЛЯ БОРОТЬБИ З ГОЛОСНИМ ТАКИ ПІДТЯГНУТО ВПЛИВОВІ РОСІЙСЬКІ ЗМІ?

ОСНОВНА МЕТА – ЗАШКВАРНА ДИСКРЕДИТАЦІЯ?

Інакше , з якого це переляку офіційний сайт ЗОВНІШНОЇ РОЗВІДКИ РФ публікує , та просуває матеріали про звичайного сільського голову з Дніпропетровщини?

Сприймати це можно як завгодно, але для мене це 100% визнання. Певно я перший в історії України сільський голова про якого на своєму офіційному сайті писало ” РИСИ”.

P. S

Особисто я передбачував подібний сценарій 18.06.2018

ЗАРАДИ ЧОГО ОБ*ЄДНАЛИСЬ КЛОУНИ?

ЧИ ЩО Б ТАКЕ ПРИДУМАТИ ЩОБ НЕ СТАВИТИ ПРОМИСЛОВІ ФІЛЬТРИ???

ОТРИМАВ ОПЕРАТИВНУ ІНФУ, ЩО САМЕ СЬОГОДНІ ВІДБУЛАСЯ ЗНАКОВА ЗУСТРІЧ СПІВРОБІТНИКІВ СБ ДМК ТА ХЛОПЦІВ З вул. ГАЛИНИ РОМАНОВОЇ.

Розглядали варіанти самих різноманітних провокацій.По факту домовились шукати та поширювати будь які негативні інформ поводи , в тому числі із залученням впливових російських сайтів які компроментують Максима Голосного.

Скоро ми зможемо побачити хто реально знаходиться в інформаційній колоді місцевої контори.

Також силовики начебто погодили проведення державного фінансового аудиту по Єлизаветівській сільській раді у прискореному режимі.

То ж на нас очікують зашкварні інформ приводи від нового альянсу та клубу любителів хімічних викидів? Тому як ВОНИ впевненні, що фінанси менеджера з РФ ще можуть робити дива на українській території? Але для більш реального результату не забудьте закрити всим очі, роти та вуха. (Від свого плану не відстуваю буду інформувати всих небайдужих про перебіг подій по цій ситуації)

ТЕКСТ “РИСИ” ТУТ: https://riss.ru/events/2105/

Максим Голосной

Дякую!

Тепер редактори знають.