Новости

МАКСИМ ГОЛОСНИЙ ОФІЦІЙНО ІНФОРМУЄ ФБР

ЯК НАСПРАВДІ ВИГЛЯДАЄ СКЛАДНА І ЗПЛУТАНА СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ “Кіпрських Офшорних Компаній ” БЕЗ ЧІТКО ВИЗНАЧЕНОГО КІНЦЕВОГО БЕНІФІЦІАРА !

КОЖЕН МОЖЕ ПЕРЕКОНАТИСЯ ЯК ВИГЛЯДАЮТЬ ЗЛОЧИННІ СХЕМИ НА ПРИКЛАДІ ДНІПРОГАЗ, КРИВОРІЖГАЗ, ХАРКІВГАЗ, ЗАПОРІЖГАЗ, ЛУГАНСЬКГАЗ ТА ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ.

Єлизаветівка таки зробила свій вклад в екстрадицію Фірташа до США, та висвітлення корупційної структури газових офшорних схем .

Окремою темою залишається співпраця цих компаній з компаніями з РФ. Вже не секрет на якому етапі та у якій формі діяльність цих офшорних компаній перетинається з енергетичними компаніями з РФ.

P. S

Люди мають знати правду. не зважаючи на те, що жоден кандидат, жодна політична сила, жоден депутат ВР та жоден староформатний політик так і не долучився до нашої принципової боротьби за відновлення Конституційних прав простих українців.

СБУ, ПРОКУРАТУРА, ЗОВНІШНЯ ТА ВНУТРІШНЯ РОЗВІДКА, САП та НАБУ також жодним чином не причетні до розслідування цієї злочинної схеми !!!!!

Всі ці роки вони просто стояли осторонь, отримували зарплати і премії і робили вигляд. що не помічають сумнівної діяльності “кіпрських офшорних компаній” в енергетичному секторі. Крадіжки національних природних ресурсів та захмарних тарифи на енергоносії теж чомусь не привертають уваги цих відомств.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.