Новости

Люди Порошенка репресують активістів Саакашвілі

В матеріалах, які закликали українців вийти на Марш за імпічмент, знайшли наркотичні речовини – це і смішно, і плакати хочеться. Фантазія силових органів ніяк не змінилася з часів Кучми та Януковича, коли матеріали опозиційних сил спалювали, роботу друкарень блокували, з активістів робили наркоторговців та інших правопорушників.

Сьогодні вони в Кривому Розі самі підкинули, а потім нібито вилучили порошкоподібні речовини в посилці з партійними газетами, в яких йшлося також про корупційні схеми Порошенка.

В Івано-Франківську вирішили піти шляхом залякувань. Дзвонили активісту Андрію (з номеру +380733156705). На його ім’я приходили газети з «Нової пошти». Якийсь чоловік наполегливо рекомендував не забирати посилку і погрожував розправою. Сказав: «Подумай про доньку Майю та дружину Наталю».

Подібні провокації відбувалися 21 листопада – у Дніпрі, і 24 листопада – у Миколаєві.

Вірус не в конвертах, вірус в головах політичних гравців, які використують державні органи у власних інтересах для розправи над політичними опонентами. Для забезпечення дискредитаційної кампанії держава витрачає величезні ресурси.

Припиніть чіпати людей! Ваш брудний PR такою ціною не потрібен!
___

В материалах, которые призвали украинцев выйти на Марш за імпічмент, нашли наркотические вещества – это и смешно, и плакать хочется. Фантазия силовых органов никак не изменилась со времен Кучмы и Януковича, когда материалы оппозиционных сил сжигали, работу типографий блокировали, из активистов делали наркоторговцев и других правонарушителей.

Сегодня они в Кривом Роге сами подбросили, а потом якобы изъяли порошкообразные вещества в посылке с партийными газетами, в которых говорилось также о коррупционных схемах Порошенко.

В Ивано-Франковске решили пойти по пути запугиваний. Звонили активисту Андрею (с номера +380733156705). На его имя приходили газеты с «Новой почты». Какой-то мужчина настойчиво рекомендовал не забирать посылку и угрожал расправой. Сказал: «Подумай о дочери Майе и жене Наталии».

Подобные провокации происходили 21 ноября – в Днепре, и 24 ноября – в Николаеве.

Вирус не в конвертах, вирус в головах политических игроков, которые используют государственные органы в собственных интересах для расправы над политическими оппонентами. Для обеспечения дискредитационной кампании государство тратит огромные ресурсы.

Прекратите трогать людей! Ваш грязный PR такой ценой не нужен!

Mikheil Saakashvili

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.