Новости Политика

ЛЮДИ БЛИЗЬКІ ДО ОП ВЛОМИЛИСЬ ДО ВИКРИВАЧА КОРУПЦІЇ ЮРІЯ НІКОЛОВА

Ломилися в оселю журналіст Ніколов каже, що його намагалися залякати

Днями, до журналіста викривача гучних корупційних скандалів в Міністерстві оборони України на закупівлях для ЗСУ Юрія Ніколова, люди які на думку журналістів мають відношення до Офісу Президента Зеленського прийшли та провели акцію залякування.

Ломилися в оселю журналіст Ніколов каже, що його намагалися залякати Ломилися в оселю журналіст Ніколов каже, що його намагалися залякати Ломилися в оселю журналіст Ніколов каже, що його намагалися залякати

 

На нашу думку, бойовики які мають відношення до ОП мали завдання залякати журналістів, щоб ті не мішали оточенню ОП красти на закупівлях для ЗСУ.

Як це не прикро, але про таку ганебну новину першій розповів телеграм-канал “Карточный Офис” , які пов’язують з Президентом Зеленським та його оточенням, вони написали, що до журналіста Ніколова навідались бійці ЗСУ прямо з передової, але вони чомусь ховали свої обличчя та де хто з великими труднощами розмовляв українською, переходячи на мову окупантів. Так, в коментарях під постом на телеграм-каналі люди запитували, яким чином бійці ЗСУ потрапили з передової до Києва та залякували журналіста, хто їх відпустив з передової? Після чого, на каналі можливість коментувати закрили.

Тепер в нашій державі головне першим обізвати “ухилянт“, “прокремлівський“, “агент кремля“, “проросійський“, “кремлівська хвойда“, а те, що такі журналісти, як Юрій Ніколов викриваю, як де хто розкрадає державу, краде у тих же бійців ЗСУ вже не важливо.

Ломилися в оселю: журналіст Ніколов каже, що його намагалися залякати

Дивно та незрозуміло, чому ці, або інші бійці ЗСУ не приходять до тих, хто потримав підозри за розкрадання грошей на закупівлях для ЗСУ, чому їх не відпускають командири помітингувати?

Чому, коли на корупції впіймали військових, ті ж, чи інші бійці ЗСУ не влаштували акт залякування крадіям та корупціонерам?

Ми вважаємо, що Європейськи партнери повинні знати про такі випадки!

Дякую!

Тепер редактори знають.